Arrow
90/100 - 1 402×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Oliver Queen

Oliver Queen

Strážný anděl Starling City, kterému se snaží vrátit předešlou slávu.

Sezóny 8
2012 - 2020

Mladý a poměrně talentovaný muž z bohaté rodiny Moiry Queen a Roberta Queena, který si do nečekaného ztroskotání nedělal ze života žádnou starost. Jeho mladší sestra Thea Queen jej vždycky obdivovala, ale po jeho zmizení ztratila smysl života.

Díky bohatému dědictví svůj život promrhal a nedělal si starost o svoji budoucnost. Avšak když se plavil po Pacifiku, nastal obrat v jeho životě: jeho loď ztroskotala a on byl uvězněn na pustém ostrově, kde dlouhých pět let prožil velmi krutý život. Po jeho nalezení začíná poznávat smysl života, a že svět, ve kterém žijeme, není tak jednoduchý a bezstarostný, jak se mu v mládí zdál.

A proto se rozhodl bojovat se zločinem vlastním způsobem, tím že vsadí na svou nejlepší schopnost, lukostřelbu. Jeho luk a šíp se stanou smrtelnou zbraní, která v naší době neměla obdoby. Svým postavením a svými činy se z něj stal strážný anděl Starling City.

Na ostrově prožil mnoho utrpení a bolesti. Ten byl totiž obydlený a potkal zde dobré i špatné lidi. Jeho učitelem se stal Yao Fei a poté Slade Wilson se Shado. Spolu s nimi prošel obrovskou změnou, kterou se snaží uplatnit ve Starling City. Rozhodl se vykonat otcův úkol a to zbavit město lidí, kteří jsou na jeho seznamu, čímž vrátí zašlou slávu Starling City.

Oliver byl vždy dobrým přítelem Tommyho Merlyna, se kterým si užíval život. Oliver chodil s Laurel Lance, které ale tajně zahýbal s její mladší sestrou Sara Lance. Právě Sara s ním plula na Pacifik, kde spolu s Oliverem zmizela, což mu Laurel nikdy nezapomněla.

Oliver Queen (Green Arrow) byl v komiksech ztvárňován jako muž v zelené kápi s bujnou blonďatou hřívou a vousy.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Hned po Wellingovi a jeho Supermanovi u mě Arrow patří hned na druhém místě jako nejoblíbenější komiksová postava na televizní obrazovce.

22.11.2020 | 21:17:07
Badmaniak

Je smutné, že se na seriál přestanete dívat kvůli hlavní postavě. :)

31.1.2020 | 12:22:01
queensreeves

18.12.2019 | 19:47:42
PAIN2k18

<3 <3 <3

30.10.2018 | 0:06:35
Bane

Když zapomenu na tu stupidní čtvrtou sérii, tak je Arrow prostě parádní.

22.5.2018 | 0:17:12
Cats

Mam rada tyhle drsny,temny hrdiny..:))) Stephenovi ta role sedne…jak prdel na hrnec :)

18.5.2018 | 1:19:19
Jiri007

Oliver Queen je možná schopný bojovník ale jako člověk toho moc nezvláda a samozvance staví na první místo a zanedbáva kariéru, Jako Arrow 100% a jako Oliver Queen 50%

redaktor
24.3.2018 | 20:40:00
tominotomino

V páté a šesté sérii je nejotravnější postavou ze všech.

webmaster
11.3.2018 | 9:55:31
Parzival

Skvělej herec. Jinýho Arrowa si neumím představit. :)

redaktor
3.2.2018 | 0:17:47
Isy

Velmi dobře stylizovaná hlavní postava. Arrow i Oliver Queen jsou velmi dobře vystižení, včetně pocitů, které má, a toho, jaké mají jeho činy ovlivněné emocemi následky. Rozhodně mu nechybí charisma a bojovým scénám dodává určitý náboj, který způsobuje to, že se od nich nemohu odtrhnout :)

31.12.2017 | 16:58:43

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama