Arrow Silencer

Silencer

Silencer

Schopná žena, která k bojování využívá naprosté ticho.

Sezóny 1
2018 - 2018

Silencer patří do nebezpečné skupiny známé pod názvem Lovci s dlouhými luky. Tato skupina je tvořena pouze třemi členy, přičemž každý z nich využívá k bojování a zabíjení něco jiného. Silencer je výjimečná v tom, že za pomoci svého přístroje dokáže vypnout zvuk, díky čemuž vznikla její přezdívka.

Během roku 2018 se s Lovci s dlouhými luky spojil Ricardo Diaz, který s nimi uzavřel spojenectví. Po několika měsících se všichni vydali do Star City, kde přepadli ARGUS, aby zde odcizili věc, kterou Diaz potřeboval.


U Silencer je zajímavé sledovat její souboje s Kanárky, kteří využívají k boji svůj řev. Právě ani ten nejde slyšet, když Silencer ztlumí veškerý zvuk. Silencer se však později dostane do problémů, když ji odchytí a zajmou Felicity Smoak a Rene Ramirez. Ti od ní chtějí dostat informace, díky kterým se dostanou k Diazovi.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Lovci celkově nic moc, tahle alespoň dostala prostor, i tak ale

16.12.2018 | 15:02:10
CoRnDuCK

Jediná z Longbow Hunters, která je cool.

15.12.2018 | 20:44:12

Konec Arrow

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás