Arrow
90/100 - 1 403×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Slade Wilson

Slade Wilson

Deathstroke, tvrdý učitel Olivera Queena, člen tajného australského komanda.

Sezóny 6
2013 - 2020

Slade Wilson, lépe známý pod svým označením Deathstroke, je členem australské tajné jednotky (ASIS), který byl poslán na ostrov Lian Yu, aby našel Yaoa Feie. Jako člen této jednotky musí nosit masku, aby nebyla při misích odhalena jeho totožnost. Maska je dvojbarevná, na jedné půlce je žlutá a na druhé černá barva.

Slade byl roku 2007 poslán se svým kolegou Billem Wintergreenem na ostrov Lian Yu, aby spolu zachránili Yaoa Feie a odhalili tajné plány Edwarda Fyerse, který ho zajmul. Jejich letadlo ale bylo sestřeleno a Slade byl s Billem chycen. Slademu se podařilo po nějaké době utéct, ale Billovi ne, protože se přidal k Edwardovi.

Slade je nyní uvězněný na ostrově a čas tráví trénováním v troskách své bývalé lodi. Vše se změní, když se tam objeví Oliver Queen. Spolu si dají za úkol osvobodit Yaoa Feie a odletět z tohoto ostrova.

Slade je výborný bojovník, ovládá zbraně na dálku, ale jeho předností jsou meče. Jeví se jako velmi chladný a nebojácný člověk, zachovává si vzhled antihrdiny. I přesto se o Olivera začne starat a vytrénuje jej, jak jen to bude možné. Více informací o Deathstrokovi se dozvíte ve speciálním článku.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KaraSnowAllen

Když tam byl on, tak to mělo úroven.

2.4.2018 | 19:32:52
Jiri007

asi nejlepší mužská postava jak klaďas tak zaporák

redaktor
24.3.2018 | 20:11:23
arthurcz

Za časů Slada měl seriál úplně jinou úroveň…

13.2.2018 | 16:24:31
Madman24

Kromě Arrowa nejlepší postava seriálu

5.2.2018 | 18:54:00
Parzival

Deathstroke? Jedině Manu Bennett <3 :)

redaktor
3.2.2018 | 0:18:33
RagnarokCzD

Je to skvělá postava … dobře napsaná, fantasticky zahraná … záporák jak má bejt. :3

Jediný co mě na něm trochu štve je, že kdykoli se na něj podívám tak prostě vidím Big Bosse z MGS série … bože jesli to bude někdo natáčet, tak doufám že tohohle chlapa obsaděj do hlavní role. :D

Však porovnejte sami. :D

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/…A75DED819DD/

20.11.2017 | 16:04:51
hmyzovrah

nejlepsi postava serialu a to totalne suverene!

29.9.2017 | 1:37:15
Petr0012

DEATHSTROKE!!!!

26.5.2017 | 20:43:31
DavidSpike

Manu Bennett zahrál Sladea tak skvěle že se každej záporák může jít zahrabat :) nic proti Prometheusovi ten je taky hodně dobrej ale není to prostě ono. co já bych dal za to Aby Slade byl opět hlavní postava a spíš taková neutrální jako Malcolm kdy s Arrowem občas bojuje a občas se s ním spojí. za mě 100%

21.5.2017 | 10:20:24
Norbit882

Prosím ať se Slade vrátí i s Mirakuru v krvi a i s tím jeho oblekem, který je mimochodem naprosto dokonalej a úžasnej. A ať konečně zabije toho mexického „načose“, vrchního homoděje, který je jenom do počtu atd. Aby se vrátil původní tým. Slade byl dokonalej. Kam se na něj hrabe Dark, Malcolm (i když ten byl taky perfektní) a nebo nějakej bubák Church.

31.3.2017 | 10:04:55

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama