Arrow
90/100 - 1 391×

Arrow

Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Stephen Amell (Oliver Queen), David Ramsey (John Diggle), Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Paul Blackthorne (Quentin Lance), Willa Holland (Thea Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance), Echo Kellum (Curtis Holt), Rick Gonzalez (Rene Ramirez), Colton Haynes (Roy Harper Jr.), Juliana Harkavy (Dinah Drake), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Susanna Thompson (Moira Queen), Katie Cassidy (Dinah Laurel Lance ze Země 2), Manu Bennett (Slade Wilson), Kirk Acevedo (Ricardo Diaz)

Podívejte se, jak bude herec Stephen Amell vypadat v hlavní roli nového seriálu

Podívejte se, jak bude herec Stephen Amell vypadat v hlavní roli nového seriálu

Představitel Olivera Queena získal hned po konci seriálu Arrow hlavní roli v dalším seriálu, kterým je tentokrát Heels – seriál o wrestlerech. Podívejte se na první trailer k této novince.

12 1
3.5.2021

Pokud vás seriál zaujal, můžete si ho přidat do Bedny. Vytvořili jsme mu totiž samostatnou stránku.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Therion

Škoda, že to nikdo nepřekládá…

11.10.2021 | 6:39:10
Cats

Taky nechapu…pry uspesnost..a nikdo titulky nedela..nasla jsem jen dily k 1 ,4 a 5… Jinak bohuzel nic…a takovy anglictinar nejsem ,abych si ten serial bez titulku vychutnala.. Opravdu skoda ,ze se tohohle serialu nikdo neujme a to ma 1.serie pouze osm dilu ((((-

26.3.2022 | 15:17:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec Arrowa

Seriál Arrow odstartoval svou existenci na podzim roku 2012 a skončil na začátku roku 2020. Byl tu s námi dlouhých sedm a půl let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál Arrow zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem Arrow proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama