Arrow Ukázka z epizody The Promise

Ukázka z epizody The Promise

Ukázka z epizody The Promise

Dneska jsme se dočkali odvysílání patnácté epizody seriálu Arrow. Pokud netrpělivě čekáte na české titulky, tak si zkraťte čekání následující ukázkou, kde Roy trénuje lukostřelbu a někdo hodně známý zavolá do Oliverovi skrýše.

1 0
6.3.2014

Thumbnail Play icon

Diskuze /11

sylek1

Kvůli zápletce a dalšímu vývoji to je skvělé. To každopádně. Jen čistě můj osobní názor na Sladea? Vypatlaný vojenský hovado, které je zaslepené ubohou pomstou. Jedna z nich prostě musela umřít. Ivo dal Oliverovi na výběr? Ale jděte. Když dopočítával čas a chtěl střílet, mířil zrovna na Sarah, tím pádem Oliver skočil před ní. Tak Ivo zastřelil Shado. Slade by zachránil určitě obě. „hahaha“ Jako vycvičený voják australské tajné služby musí počítat se ztrátami. Prostě mi tyhle vygumovaný vojenský mozky vadí. Svoboda projevu? Můj názor, takže doufám, že nebudu ukamenován.

#2 Blodvell
6.3.2014 | 13:54:35
Blodvell

#1 sylek1: Chlape, uniká ti tady fakt, že Slade má v oběhu mirakuru. ;D Tudíž mu to naprosto ovlivnilo mysl.

#3 sylek1
6.3.2014 | 14:09:43
sylek1

#2 Blodvell: Po tolika letech mu mirakuru stále ovlivňuje mysl, hm. Z počátku ano, ale teď? Určitě je ovlivněn, to chápe snad každý, i já, ten fakt mi tedy neunikl. Možná se na to dívám moc „logicky“ a neponořil jsem se čistě do světa komiksu. Budiž, budu patřit do 1% těch, kteří nemají Sladea moc v lásce. Upřímně? Slade mi byl nesympatický už od začátku. Tak mi nechte můj pohled na věc. Vidím všechno co vy, ale důvod, že to vidím jiným způsobem než drtivá většina z vás neznamená, že jsem nějaký exot. 100 hlav, 100 názorů.

#9 Blodvell
6.3.2014 | 14:27:25
Shadowspark

Můj osobní názor: Slade Wilson – „Deathstroke“ je obecně v komiksech padouch, ale někdy také antihrdina. Nedělá hrdinu prostě z šlechetnosti, jako třeba Batman nebo Superman, ale protože může pomoct, ale dělá to hlavně ke svému prospěchu. Asi takovýmhle hrdinou byl ještě předtím, než mu píchli Mirakuru. Sarah přece zmínila v flashbacku z ostrova, že to sérum pomalu pokřiví mysl lidí. Poté, co mu to píchli, tak zkrátka přišel o zdravý rozum a stal se pomstychtivým šmejdem, podobně jako se nám ukazuje jako zlosyn v komiksech. Ale jen pro malou poznámku: Jsem velký fanoušek a čtenář komiksů a vím, že Deathstroke byl po píchnutí séra v komiksech asi tak silný a měl asi podobnou fyzičku jako např. Kapitán Amerika, ale jsem si jistý, že není tak silný, aby např. ranou pěstí vrazil díru do hrudníku ani nemá kůži jak z betonu (viz. Arrowův souboj s Cyrusem Goldem).

#5 Jackob32
6.3.2014 | 14:43:07
Jackob32

#4 Shadowspark: Na druhou stranu když to porovnáš s filmovým kapitánem amerikou, co skáče z letadla bez padáku…

#8 Elhonzo
6.3.2014 | 16:49:17
Lumicko

Slade bol uplne vpoho pred mirakuru… Ale po vpichnuti mu to zacalo krivit mysel jak hovorila sara na ostrove ze mirakuru ma vplyv na mozog/mysel… Cize mu zacina sibat. A ked zisti ze „akoze“ za smrt Shado moze Oliver tak ho to tak naserie ze strati kontrolu nad myslou a mirakuru ho nejak pohlti proste asi mu trocha sibne… Priklad: Slade zdvihne Olivera za krk a zacne ho skrtit a Sara ho slahne polenom a pusti Olivera a zacne sa pozerat akoby nevedel co sa stalo a uplne vystrasene a povie prepac a nasledne povie oliver ze to je mirakuru a ze sa to zahrava s jeho hlavou

6.3.2014 | 17:05:33
Kubyk002

Když zmiňujete Kapitána Ameriku a vypatlaný vojenský hovado, tak tohle spojení sedí právě na Cpt. Americu, kterého osobně hrozně nemám rád, a kdyby nebyl v Avengerech, tak bych Avengery zařadil mezi mých 10 filmů… Jinak nevím, mám Slada i přesto, že to záporák rád :) Jinak když jsme u záporáků, tak nevím proč, ale Lokiho taky můžu :)

#10 sylek1
6.3.2014 | 19:34:07
Elhonzo

#5 Jackob32: Tak to dělá i ten komiksový a nijak moc velký problém (když to bereme s rezervou na jaké téma se bavíme ) v tom nevidím .

6.3.2014 | 21:05:02
Blodvell

#3 sylek1: Jasně,Jasně … já netvrdím že jsi nějaký exot. Je to tvůj názor a ten ti nevyvracím. Jen jsem chtěl poukázat na to,že Slade z půlky nemůže za to, že je z něj větší magor.

#10 sylek1
6.3.2014 | 21:32:05
sylek1

#9 Blodvell: To je v pohodě. I když nejsem kovaný nadšenec do komiksů, postavu Deathstroka znám. Mirakuru ve Sladeovi ovlivnilo ty „horší“ stránky. Nemám v oblibě cvičené vojenské opice. Jasně, on je na přežití vycvičený, já bych tam nepřežil ani týden. Jde o to, že hned jak se poprvé objevil, k srdci mi nepřirostl. Jo a v tom je ten zakopaný pes. Když jsem ho neměl rád hned od začátku, tak po účincích mirakuru… Ale patří do děje, takže jsem samozřejmě zvědavý, jak se to bude vyvíjet.

#7 Kubyk002: Loki…tak toho můžu též. ;-) Vím kterého myslíš, Thorova nevlastního bratra. Ale já mám rád Lokiho z Vikingů. :D To jen pro zasmání.

7.3.2014 | 1:41:41
fedaikin

Zdravím všechny fandy tohoto nad očekávání výborného seriálu. Ke Sladovi bych jen dodal jedu očividnou věc. Když uvízl na ostrově, kde mu prakticky od začátku šlo o život, tak ho zradil kvůli prachům nejlepší přítel, kmotr jeho syna, který se ho snažil i zabít. Pak příjde o Shado a nakonec se doví, že Oliver zachránil jakousi bloncku místo té, která mu pomáhala přežít a o které tvrdil, že mu na ní záleží. Z toho všeho by hráblo úplně obyčejnému člověku na to ani není potřeba Mirakuru. A pomstychtivost i po letech patří k neduhům lid, mít zlobu v sobě zažranou až do morku kostí je dnes opravdu smutná, leč zcela běžná věc. Mirakuru u Slada jen dodělalo to co všichni znalci očekávali. Přeměnilo Slada Wilsona na Deathstroka. A nemyslím si za sebe, že byl od začátku cvičená vojenská opice, tedy cvičený v přežití a taktice rozhodně je, ale vypatlaný od začátku rozhodně nebyl. Berte to tak, že každý kdo dokáže tak dlouho přežívat někde sám, musí být alespoň trochu blázen :)

7.3.2014 | 1:51:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Šestá série

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Prvních pár střípků z šesté řady Arrowa

Oficiálně jsme se zatím nedočkali žádných informací týkajících se šesté série, a proto se musíme spokojit s tím, co prozradili samotní herci. Přečtěte si, co v posledních několika dnech prozradili.

Reklama

Nepřehlédněte

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Stephen Amell ukazuje, že by i ve skutečném životě mohl být Green Arrow

Herec Stephen Amell se během Red Nose Day zúčastnil soutěže American Ninja Warrior, aby přispěl penězi na charitu. Dokazuje, že i když je jen herec, tak toho hodně dokáže. Však se přesvědčte sami.

Nejlepší epizody páté série

Po Arrow k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál Arrow a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům The Flash, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem Arrow a mají tak (částečně) společný děj!

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás