Big Sky S01E02: Nowhere to Run

S01E02: Nowhere to Run

S01E02: Nowhere to Run

Cassie a Jenny musejí z donucení vytvořit tým a pokračovat v pátrání po zmizelých dívkách. Danielle, Grace a Jerrie se mezitím snaží pracovat na plánu útěku. Legarski se potýká s následky svých činů a roztržitý Ronald se vypořádává se složitým vztahem se svou matkou.

cz sk
24.11.2020
4 462 000
43 minut

Základní info:

Režie: Paul McGuigan
Scénář: David E. Kelley

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Gage Marsh (Justin Hoyt), Gabriel Jacob-Cross (Kai Dewell), Camille Hollett-French (Melissa), Jared Ager-Foster (pokladní),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

Oproti pilotu se s dějem lehce zpomalilo, ale i „to málo“ je natočeno svižně a sympaticky, takže se na třetí epizodu stejně těším :)

15.4.2021 | 4:31:50
oskarka

Já jsem spokojená, jen mě překvapilo, že tvůrcům nestačí šlapka, musí to být ještě navíc transka, ale co už s tím, bez LGBT se dnes asi neobejde žádný seriál.

3.12.2020 | 18:39:43
Rik

Prozatím jde o seriál, pohybující se kolem průměrnosti, ale postavy záporáků se podařily. V tomto díle to brnká na psycho struny (i když zpívání „haleluja“ už tu bylo),trocha napětí tam taky je. Na třetí epizodu určitě ještě mrknu.

2.12.2020 | 17:42:29

Big Sky
93/100 - 6×

Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
2 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane)

Stav titulků

Epizoda S01E11: All Kinds of Snakes

cz100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Big Sky se vrátí s druhou sérií

Big Sky se vrátí s druhou sérií

Pro fanoušky seriálu Big Sky přinášíme radostnou zprávu, jelikož stanice ABC nadělila seriálu objednávku druhé série. Prodloužení není vůbec překvapivé, jelikož seriál sklízí chválu a jde i o jeden z nejsledovanějších seriálů na stanici.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás