Big Sky S01E03: The Big Rick

S01E03: The Big Rick

S01E03: The Big Rick

Zatímco stále pátrá po ztracených dívkách, začne být Cassie podezřívavější k Legarskimu kvůli jejich výhružnému rozhovoru. Grace se podaří pokročit v cestě za svobodou dívek. Merrilee prosí svého manžela, aby se jí citově otevřel dřív, než bude pozdě a Helen konečně konfrontuje Ronalda ohledně jeho čím dál podivnějšího chování.

cz sk
1.12.2020
4 131 000
42 minut

Základní info:

Režie: Gwyneth Horder-Payton
Scénář: David E. Kelley & Jonathan Shapiro

Hrají: Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Gage Marsh (Justin Hoyt), Brooke Smith (Merilee Legarski), Darren Dolynski (William Edwards), Patrick Gallagher (Walter Tubb), Daryl Shuttleworth (Matt Shaw),…

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

No já nevím, možná jsem už moc rozmlsaný krimi seriály ze všech těch kabelovek a severu, ale tohle mi připadá tak trochu bez atmosféry a skutečného napětí. Jako oddechovka asi v pořádku, na další díly nejspíš ještě mrknu.

16.4.2021 | 4:03:52
Billy the Kid

twl já asi spadnu ze židle ta holka na konci řve jak sirena a ja se směji. Zase to bylo dva na jednoho a zase stejný konec, no a ze šerifa se stává Green Arrow :) připadá mi to jako komedie ale budiž :)

24.1.2021 | 13:25:44
oskarka

Psycho matka, ukázková, a šerif je taky dárek.

3.12.2020 | 18:41:14

Big Sky
93/100 - 6×

Big Sky

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Ryan Phillippe (Cody Hoyt), John Carroll Lynch (Rick Legarski), Natalie Alyn Lind (Danielle Sullivan), Jade Pettyjohn (Grace Sullivan), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Valerie Mahaffey (Helen Pergman), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane)

Stav titulků

Epizoda S01E10: Catastrophic Thinking

cz100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

V budoucích dílech sehraje velkou roli rodina Kleinsasserova

První série ohlašuje sedm nových přírůstku k obsazení, z nichž se jeden z herců připojí rovnou mezi hlavní postavy. Až na jednu postavu budou všichni součástí rodiny Kleinssaserových.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás