Big Sky (Stalo se v Montaně)
82/100 - 10×

Big Sky(Stalo se v Montaně)

Soukromí detektivové Cassie Dewellová a Cody Hoyt spojují síly s jeho odloučenou ženou a bývalou policistkou Jenny Hoytovou, aby společně pátrali po pohřešovaných sestrách, které unesl řidič náklaďáku na odlehlé dálnici v Montaně. Avšak když zjistí, že sestry nejsou jedinými dívkami, jež se v této oblasti ztratily, musejí závodit s časem, aby vraha zastavili dřív, než unese další ženu. Seriál je založen na románu The Highway od C. J. Boxe.

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | ABC | 45 minut
žánr
Detektivní, Krimi, Thriller
hrají
Kylie Bunbury (Cassie Dewell), Katheryn Winnick (Jenny Hoyt), Dedee Pfeiffer (Denise Brisbane), Jensen Ackles (Beau Arlen), Reba McEntire (Sunny Barnes), Jamie-Lynn Sigler (Tonya Wallis), J. Anthony Pena (Mo Poppernak), Omar Metwally (Mark Lindor), Janina Gavankar (Ren Bhullar), Logan Marshall-Green (Travis), Brian Geraghty (Ronald Pergman), Anja Savcic (Scarlet Leyendecker), John Carroll Lynch (Wolfgang Legarski), Jesse James Keitel (Jerrie Kennedy), John Carroll Lynch (Rick Legarski)

Gil Amaya

Gil Amaya

Bývalý správce ranče Kleinsasserových.

Sezóny 1
2021 - 2021

Gil Amaya pracoval 25 let jako správce ranče Kleinsasserových v okrese Lochsa, dokud nebyl propuštěn. Po celou dobu žil se svou dcerou Rosie ve správcově boudě, ale po opuštění ranče si museli najít nový domov. A jelikož byla Rosie krátce poté napadena, uchýlili se raději na samotu do lesa, aby byli dál od nebezpečných lidí, včetně Kleinsasserů.

Když je najdou vyšetřovatelky Cassie Dewellová a Jenny Hoytová, Gil jim nechce nijak pomoct, protože ví, čeho jsou Kleinsasserovi schopní a čemu by tím sebe a svou dceru vystavil. Když se ale vyšetřovatelky dopátrají nových informací, Gilovi nezbyde nic jiného, než je do temných tajemství oné rodiny zasvětit a pomoct jim.
Foto: ABC

Působení v epizodách:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Souhrn starých a nových postav, které se budou podílet na třetí sérii

Abyste měli lepší přehled v postavách, které budete vídat během vysílání třetí série s podnázvem Smrtelné stezky, máme tu pro vás článek, který shrnuje, na jaké nové a staré postavy se můžete těšit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama