Black Lightning
88/100 - 5×

Black Lightning

Jefferson Pierce, čtyřicetiletý středoškolský ředitel z Los Angeles, ovládá superschopnosti, které nepoužívá už přes deset let. To se však změní ve chvíli, kdy musí zachránit své dvě dcery, které byly uneseny pouličním gangem jménem One Hundred. Pierce na sebe opět navlékne kostým Black Lightninga, aby tento gang porazil.

USA | 2018 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CW | 43 minut
hrají
Cress Williams (Jefferson Pierce), China Anne McClain (Jennifer Pierce), Nafessa Williams (Anissa Pierce), Christine Adams (Lynn Stewart), James Remar (Peter Gambi)

První ukázka z pilotní epizody

První ukázka z pilotní epizody

Black Lightning má příští týden svou první premiéru, a proto stanice CW příležitostně vypustila ukázku z prvního dílu, kde si můžeme vychutnat střet Jeffersona se strážci zákona.

9 0
12.1.2018

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

Rik

Hodně uhrančivý moment,tak snad bude takto zvládnutý celý seriál.

#2 tromf1
12.1.2018 | 22:22:57
tromf1

#1 Rik: mal by to byť podľa mňa rasovo orientovaný hrdina, Čiže policajná brutalita, policajná neschopnosť, sila jednotlivca, rodina, odhodlanie, všetko to tu bude… … podľa mňa to bude skvelý seriál plný inšpirácie toho ako byť lepším človekom a ako sa nenechať zahnať do kúta :) fandím Jeffersnovi Pearcenovi aj keď som ho nepostrehol v žiadnom komikse, seriály, či filme. Touto témou a príbehom ma navnadili dostatočne. A čo sa týka CW, tak dúfam, že bude mať spojitosť s Flashom a Arrowom. (TO NA ČO OSTATNÍ NAJVIAC P**UJÚ, MA BAVÍ NAJVIAC)

12.1.2018 | 22:42:23
Parzival

Vypadá to výborně! Těším se na první díl. Jen škoda, že to není od netflixu. :( Nebaví mě čekat na každý díl týden. :D

13.1.2018 | 17:01:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hledáme překladatele

Epizoda S01E01: The Resurrection

en100%
DOKONČENO

Zaujala vás novinka Black Lightning, máte zkušenosti s překladem a chtěli byste se podílet na tvorbě titulků? Ozvěte se @Kubc6a do vzkazníku.

Reklama