Black Sails (Pod černou vlajkou) Čtvrtá série Black Sails bude poslední

Čtvrtá série Black Sails bude poslední

Čtvrtá série Black Sails bude poslední

Jednou to přijít muselo a nyní už víme, že nás příští rok čeká poslední řada Black Sails. Ve společnosti našich oblíbených pirátů strávíme posledních deset epizod.

4 23
20.7.2016

Pirátské dobrodružství dějově předcházející Ostrovu pokladů Roberta Louise Stevensona se v roce 2017 nadobro uzavře čtvrtou řadou. V té budou naši piráti válčit v Západní Indii za svoji svobodu. Jisté je, že nás čeká velkolepé zakončení celého seriálu.

Foto: Starz


Jeden z tvůrců a producentů Jonathan E. Steinberg k ukončení Black Sails řekl:

Je to obrovská výsada dostat v televizi tolik tvůrčí svobody a my si ji užívali po celé čtyři roky. Ukončit seriál pro nás bylo těžké rozhodnutí, ale nedokázali jsme si představit lepší zakončení příběhu a přirozenější vykročení k Ostrovu pokladů. Chtěli bychom poděkovat všem ve Starz za jejich důvěru a podporu a našim skvělým hercům, že s námi tuhle plavbu absolvovali.

Co na ukončení Black Sails říkáte? Myslíte, že čtyři série stačí, nebo byste uvítali třeba pokračování v podobě Ostrova pokladů?

Diskuze /13

Mefisto

A tady bych zrovna řekl, že je třeba skončit v nejlepším… Seriál je skvělý, tak ať to tak zůstane… Žádné zbytečné natahování. Samozřejmě, že po finále zatlačím slzu, ale budu doufat, že se tvůrci Black Sails pustí do nečeho jiného, stejně kvalitního… Bon voyage!

20.7.2016 | 23:52:08
Erzik

Tak asi začíná trend, že ty opravdu dobré, a tedy mé oblíbené, seriály končí brzo a na popud tvůrců. Po Banshee to teď bude BS. Tady je prostě každý díl skvost sám o sobě, se skvělou atmosférou a plný napětí a emocí, takže těch posledních deset si určitě užiju… Ale škoda to je, to prostě říct musím.

redaktor
21.7.2016 | 7:37:48
Kubaskou

To snad né… :(

21.7.2016 | 11:10:54
NemesiskaSVK

tak to je velka skoda ale urcite vedia co robia… tesim sa na poslednu seriu a budem vychutnavat kazdy jeden diel :)

21.7.2016 | 11:59:25
Wolfinator1

Takové seriály mám rád, lepší méně řad s kvalitním obsahem ( co má co říct a někam směřuje ), herci,výpravou… než natahovaná kravina. Jo bude mi líto až to ukončí, ale všechno dobrý musí skončit jednou :D. Věřím, že to dotáhnou do důstojného a velkolepého konce. Právě jsem viděl poslední díl The Musketeers , tam bylo finále moc povedený i když u Black Sails úplně Happy End nečekám :D

21.7.2016 | 18:14:08
BadExHuman

Další skvělý seroš končí? Nejdřív Penny Dreadful a teď tohle. Ale je pravda že není důvod to zbytečně natahovat tak, aby to pak stálo za nic už. Těším se moc. Godspeed.

21.7.2016 | 23:01:53
theCrey

Tak to je smutná zpráva :-( .. Je to výborný seriál…

25.7.2016 | 22:56:30
1chowchow1

Achjoo to brzo.. :( :(

26.7.2016 | 19:21:46
Drtic

Vynikajúci seriál ktorý dá sa povedať sa zlepšoval každou epizódou, a posledná séria bola skutočne našlapaná. Myslím, že môžme byť radi aspoň za riadne ukončenie seriálu už sa mi stalo, že môj obľúbený seriál skončil skorej než mal. Inak o akom ostrove pokladov je reč ? ? Ten z roku 1990 ? ? Lebo je ich veľa.

#10 KevSpa
27.7.2016 | 22:38:14
KevSpa

#9 Drtic: Je řeč o slavné knize. Black Sails jí dějově předcházejí. :-)
https://cs.wikipedia.org/…poklad%C5%AF

webmaster
28.7.2016 | 2:12:01
carolyn69

tak já bych tedy moc uvítala volné pokračování – Ostrov pokladů.V dětství to byla má oblíbená kniha a bylo by fajn a tak nějak přirozené , aby tvůrci navázali na svůj vynikající seriál. Je to úplně jiný příběh a nepamatuju se přesně jak dlouho po smrti kapitána se odehrává,ale setkali byc hom se znovu se Silverem a možná i dalšími starými známými v honbě za pokladem ukrytým na ostrově…to by mohla být další slušná jízda!

#13 godzilak
4.8.2016 | 16:08:29
PRINC180

Řekl bych že zakončit serial v nejlepším je rozumné ale pokračovat jak už tady někdo psal volné pokračování – Ostrova pokladů to je jedna z možností asi ta nejlepší , ale je mi smutno že serial končí byla to super jízda.

30.1.2017 | 7:38:28
godzilak

#11 carolyn69: Příběh ostrova pokladů je značně provařenej , pokud by se drželi předlohy asi by to nebylo nic extra …

27.3.2017 | 22:35:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás