Black Sails (Pod černou vlajkou) Augustus Featherstone

Augustus Featherstone

Augustus Featherstone

Kormidelník lodi Colonial Dawn.

Sezóny 3
2015 - 2017

Pan Featherstone byl původně kormidelníkem na lodi Colonial Dawn pod jiným kapitánem. Po turbulentních změnách v Nassau i se svou posádkou přijal Jacka Rackhama jako nového kapitána a společně uchvátili zlato z Urcy. Od té doby jsou nerozlučnou dvojicí.

Augustus nepatří mezi ty, kteří by se bezhlavě vrhali do každého dobrodružství. Rád si všechno rozmyslí a riziko zváží. To ale neznamená, že by byl zbabělec. Jeho slabinou je však prostitutka Idelle, kterou duo Jack – Max často využívá, pokud ho chtějí k něčemu přimět.


Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaladinCZ

Kdo by to byl řekl, že se z něj nakonec stane guvernér.. :D

18.3.2019 | 0:06:07

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás