Black Sails (Pod černou vlajkou) Benjamin Hornigold

Benjamin Hornigold

Benjamin Hornigold

Bývalý slavný pirátský kapitán.

Sezóny 3
2014 - 2016

Benjamin Hornigold má svá nejlepší léta za sebou. V minulosti byl jedním z velmi obávaných a slavných korzárů, avšak v dění seriálu Black Sails je již starý a do pirátské „politiky“ se příliš nezapojuje, protože jeho post velitele obranné pevnosti v Nassau nikdo ani nezpochybňuje.

V seriálu se o jeho minulosti dovídáme velmi málo. Víme jen, že byl dříve korzárem ve službě Koruny a že je podporovatelem rodu Stuartovců, které ale na britském trůně vystřídal německý rod z Hannoveru. Také nějakou dobu spolupracoval s Halem Gatesem.


Po zákazu korzárství se stal prostým pirátem a připlul na ostrov New Providence, kde si získal respekt ostatních pirátů a začal žít v opuštěné britské pevnosti, kde z hradeb často pozoroval moře.

I když se Benjamin do pirátské „politiky“ moc nezapojuje, je i tak stále pirátským kapitánem. Pod svá křídla se mu například podaří získat pana Scotta, kterého Flintova posádka vysvobodí z otrocké lodi.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Alergie na ksicht

12.7.2017 | 17:36:57
Kothy

Byvaly sef pevnosti.

5.3.2015 | 15:54:12

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás