Black Sails (Pod černou vlajkou)
92/100 - 276×

Black Sails(Pod černou vlajkou)

Pirátské dobrodružství kapitána Flinta, který byl nejobávanějším pirátem své doby, a Johna Silvera, který ukradl mapu ke španělskému pokladu. Oba dva chtějí tento poklad získat, čímž se dostávají do křížku.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz | 55 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Historický
hrají
Toby Stephens (James Flint), Hannah New (Eleanor Guthrie), Luke Arnold (John Silver), Jessica Parker Kennedy (Max), Tom Hopper (Billy Bones), Toby Schmitz (Jack Rackham), Clara Paget (Anne Bonny), Zach McGowan (Charles Vane), Luke Roberts (Woodes Rogers), Ray Stevenson (Edward Teach), Roland Reed (Dufresne), Louise Barnes (Miranda Barlow), Hakeem Kae-Kazim (Pan Scott), Sean Cameron Michael (Richard Guthrie), Mark Ryan (Hal Gates)

Benjamin Hornigold

Benjamin Hornigold

Bývalý slavný pirátský kapitán.

Sezóny 3
2014 - 2016

Benjamin Hornigold má svá nejlepší léta za sebou. V minulosti byl jedním z velmi obávaných a slavných korzárů, avšak v dění seriálu Black Sails je již starý a do pirátské „politiky“ se příliš nezapojuje, protože jeho post velitele obranné pevnosti v Nassau nikdo ani nezpochybňuje.

V seriálu se o jeho minulosti dovídáme velmi málo. Víme jen, že byl dříve korzárem ve službě Koruny a že je podporovatelem rodu Stuartovců, které ale na britském trůně vystřídal německý rod z Hannoveru. Také nějakou dobu spolupracoval s Halem Gatesem.

Po zákazu korzárství se stal prostým pirátem a připlul na ostrov New Providence, kde si získal respekt ostatních pirátů a začal žít v opuštěné britské pevnosti, kde z hradeb často pozoroval moře.

I když se Benjamin do pirátské „politiky“ moc nezapojuje, je i tak stále pirátským kapitánem. Pod svá křídla se mu například podaří získat pana Scotta, kterého Flintova posádka vysvobodí z otrocké lodi.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Golradir

Alergie na ksicht

12.7.2017 | 17:36:57
Kothy

Byvaly sef pevnosti.

5.3.2015 | 15:54:12

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama