Black Sails (Pod černou vlajkou) Madi

Madi

Madi

Bojovná dcera královny maroonů.

Sezóny 2
2016 - 2017

Madi se sice narodila v Nassau, vyrůstala však v ústraní tajného maroonského tábora na odlehlém místě. S otcem se příliš nevídala. Její matka se vypracovala na vůdkyni maroonů a Madi se časem sžila s faktem, že se stane její nástupkyní. Nechce se ale smířit s tím, že by se její lidé měli v zájmu bezpečí neustále skrývat. Když se na ostrově objeví piráti v čele s kapitánem Flintem a Johnem Silverem, kteří se snaží definitivně setřást jho Anglie, Madi zbystří. Možná se jí právě naskytla příležitost, jak svým lidem získat svobodu.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Dobra vudkyne :)

28.4.2017 | 15:32:32

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás