Black Sails Černovous se představuje

Černovous se představuje

Černovous se představuje

Nejznámější pirát všech dob, Černovous! Jak se tvůrcům podaří jeho postavu zasadit do rozběhnutého děje? Představu si můžete udělat díky novému videu.

17 0
21.11.2015

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

Kamylko

Juuu, paradne video, jak ja sa uz tesim :) a super volba herca na rolu Blackbearda, toho herca som mohol dost aj v Dexterovi :P

21.11.2015 | 15:28:17
armunder

tak tohle bude husté

4.12.2015 | 0:00:52
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás