Black Sails Trailer k epizodě XXIII.

Trailer k epizodě XXIII.

Trailer k epizodě XXIII.

Situace v Nassau se rázem obrátila naruby: španělské zlato má nyní v moci Woodes Rogers, jenže hrozba kapitánů Vanea s Flintem stále visí ve vzduchu. A vzdají se vůbec piráti na ostrově naděje na bohatství tak snadno?

12 0
20.2.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

OGLoc

Pokaždý je v traileru Flintova parta mluvící o situaci v Nassau, ale nakonec budou opět celej díl zavřený v kleci u divochů. :D

#2 DoctorWho^
20.2.2016 | 14:16:58
DoctorWho^

#1 OGLoc: Svatá pravda :D

20.2.2016 | 18:01:38
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás