Black Sails Ukázka z epizody XXV.

Ukázka z epizody XXV.

Ukázka z epizody XXV.

Woodes Rogers se snahou získat zbylé španělské zlato tvrdě narazil na odpor Jacka Rackhama a čas na nápravu se mu rychle krátí. A když nejde hnout s Jackem, stojí za zkoušku přesvědčit Anne Bonny.

7 0
5.3.2016

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

komja

Už se těším :D

5.3.2016 | 21:59:19
armunder

Dobrá hláška flint is dead už je zase živí. No podle historie se ze Silvera stane kapitán Silver to je on! Takhle se rozvijí jeho postava!

6.3.2016 | 14:48:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Black Sails a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Recenze

Black Sails očima redaktorů Edny

Black Sails očima redaktorů Edny

Po čtyřech sériích jsme se rozloučili s povedeným pirátským dobrodružstvím, na které budeme ještě dlouho vzpomínat. Pokud stále zvažujete, zda se na seriál podívat, či jste s jeho sledováním neprozřetelně přestali během první rozjezdové řady, s rozhodováním vám možná pomůže naše recenze.

Finále Black Sails

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Postřehy ze závěrečné epizody aneb jak to dopadlo s Flintem

Po čtyřech sériích a osmatřiceti dílech se s námi piráti z Black Sails definitivně loučí. Ještě než se ale pustíme do souhrnného hodnocení, sluší se věnovat pozornost závěrečnému dílu, který svým rozuzlením leckoho zaskočil. Netřeba zdůrazňovat, že v článku narazíte na moře spoilerů.

Nejoblíbenější postavy

Postavy čtvrté série

Postavy čtvrté série

Narozeniny herců

Hlídejte si nás