Charmed (2018)
49/100 - 57×

Charmed (2018)

Tři sestry zjistí, že jsou čarodějky, takže jejich životy rázem naberou jiný směr. Musí se totiž společně naučit bojovat se zlými démony a vše musí skloubit ještě se svými každodenními starostmi.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Melonie Diaz (Mel Vera), Madeleine Mantock (Macy Vaughn), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Rupert Evans (Harry Greenwood), Nick Hargrove (Parker Caine), Ser'Darius Blain (Galvin Burdette), Jordan Donica (Jordan Chase), Ellen Tamaki (Niko Hamada), Poppy Drayton (Abigael), Natalie Hall (Lucy), Craig Parker (Alastair Caine), Aleyse Shannon (Jada Shields), Valerie Cruz (Marisol Vera), Virginia Williams (Charity Callahan), Christin Park (Swan)

S04E01: Not That Girl

S04E01: Not That Girl

Mel a Maggie se snaží žít své životy bez Macy. Mel začne navštěvovat bar a Maggie se rozptyluje honem na démony. Harry oplakává svou ztracenou lásku a Jordan se snaží sžít se svými novými silami. Mezitím ve Filadelfii žije mladá žena, která nic netušíc žije svůj život, když v tom se setká s osobou, kterou vídala ve svých snech. Zatímco Mel, Maggie a Harry zjišťují, kdo tato žena je, Josefina se ztratí, a tak musí čarodějky spoléhat na svou novou sestru, že jim pomůže najít jejich sestřenici. Zároveň takto zjistí, jestli je opravdu Vyvolená, kterou hledají.

sk
12.3.2022
400 000
42 minut

Základní info:

Režie: Kevin Dowling
Scénář: Aziza Aba Butain, Jeffrey Leiber
Hrají: Melonie Diaz (Mel Vera), Sarah Jeffery (Maggie Vera), Lucy Barrett (Kaela Danso), Jordan Donica (Jordan Chase), Rupert Evans (Harry Greenwood), Shi Ne Nielson (Roxie), Mareya Salazar (Joséfina Reyes), Emily Bader (Chloe), Mya Lowe (Brynn), Philip Granger (Sal), … 

Upoutávka k první epizodě

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Na co se můžeme těšit

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Dokáže nová čarodějka nahradit Macy?

Premiéra čtvrté řady seriálu Charmed se pomalu blíží, a tak nás stanice CW láká trailerem k nové sérii. Čarodějky se dozví, že existuje někdo další jako ony a že moc tří může být opět kompletní. Jak se k tomuto faktu postaví? To zjistíme již v březnu. Těšíte se?

Nepřehlédněte

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Nové trio čarodějek se představuje na prvním plakátu

Jelikož se už Macy s novou sérií nevrátí, musela ji nahradit jiná čarodějka, aby byla Moc tří opět kompletní. Spolu s herečkami Melonie Diaz a Sarah Jeffery se představuje nová čarodějka, kterou ztvární Lucy Barrett. Myslíte, že bude nové trio fungovat?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama