Chicago Med
91/100 - 45×

S08E04: The Apple Doesn't Fall Far from the Teacher

S08E04: The Apple Doesn't Fall Far from the Teacher

Když metro sjede z kolejí, Marcel se dobrovolně přihlásí, aby pomohl obětem. Taylorová a Halstead se musí rozhodnout, zda jsou ochotni riskovat svou práci, aby zachránili pacienta. Asherová a Archer se střetnou kvůli těhotné pacientce.

cz sk
13.10.2022
6 580 000
43 minut

Základní info:

Režie: Nicole Rubio
Scénář: Daniel Sinclair
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Brian Tee (Ethan Choi), Dominic Rains (Crockett Marcel), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Jessy Schram (Hannah Asherová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Steven Weber (Dean Archer), Sasha Roiz (Jack Dayton), Johanna Braddy (Avery Quinnová), Asjha Cooper (Vanessa Taylorová), David Eigenberg (Christopher Herrmann), Devin Kawaoka (Kai Tanaka-Reed), Lynn Baber (Rose Fremontová), Rachel Cerda (Candace Hedgesová), Conor Perkins (Zach Hudgins), Stef Tovar (dr. Otis Greenwell) a Taylor Kinney (Kelly Severide), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S07E17: If You Love Someone, Set Them Free

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

První čtyři řady jsou na SkyShowtime dostupné s českými titulky.

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Zajímavé články

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Brian Tee končí v seriálu po osmi řadách

Herec Brian Tee, který hraje v seriálu doktora Ethana Choie, se s námi před Vánocemi rozloučí. Naposledy se objeví v devátém díle, který se bude vysílat 7. prosince.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama