S08E15: Those Times You Have to Cross the Line

S08E15: Those Times You Have to Cross the Line

Nemocnice čelí rozvratu, když začnou stávkovat uklízeči a údržbáři. Crockett ošetřuje mladou dívku zraněnou na rodinné farmě. Schizofrenní pacient Charlese a Nellie se vrací do nemocnice. Archer narazí na pacientku s cizím materiálem v žaludku.

cz sk
2.3.2023
6 570 000
43 minut

Základní info:

Režie: Milena Govich
Scénář: Daniel Sinclair a Ryan Michael Johnson
Herci: Nick Gehlfuss (Will Halstead), Dominic Rains (Crockett Marcel), Marlyne Barrett (Maggie Lockwoodová), Jessy Schram (Hannah Asherová), S. Epatha Merkerson (Sharon Goodwinová), Oliver Platt (Daniel Charles), Steven Weber (Dean Archer), Lilah Richcreek Estrada (Nellie Cuevasová), Stan Shaw (George Thomas), Alet Taylor (Liliana Wapniarskiová), Karin Anglin (Patty Sullivanová), T.V. Carpio (Grace Songová), Madison Dirks (Eric Sullivan), Brian Huskey (Walter Crotty), Beth Malone (Deanna Brooksová), Luigi Sottile (Sean Archer), Henderson Wade (dr. Loren Johnson), John Henry Ward (David Sullivan), …

Foto: NBC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S07E18: Judge Not, For You Will Be Judged

sk100%
DOKONČENO

Titulky překládala pro web Titulky andrea79. Od 10. dílu šesté řady převzal překlad vssforever. Jelikož na titulky pouze odkazujeme, nevíme, v jaký daný den budou hotové.

Prvních pět řad je na SkyShowtime dostupných s českými titulky.

Reklama

Nové postavy

V průběhu osmé řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a postavy ohodnotit:

 

Zajímavé články

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

Ve finále se s námi rozloučil i druhý bratr Halsteadovic

V letošní seriálové sezóně jsme se museli rozloučit s Jayem Halsteadem, který odešel na podzim z rozvědky zpět do armády. A ve finálovém díle osmé řady Chicago Med jsme přišli i o druhého bratra, Willa Halsteada, který podal v nemocnici výpověď.

Chicago svět

Nejbližší narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama