Chilling Adventures of Sabrina (Sabrinina děsivá dobrodružství)
88/100 - 113×

Chilling Adventures of Sabrina(Sabrinina děsivá dobrodružství)

Seriál Chilling Adventures of Sabrina se točí kolem mladé dívky Sabriny, která se snaží smířit s tím, že je napůl čarodějka a napůl obyčejný smrtelník, zatímco bojuje se zlem, jež ohrožuje její rodinu a svět lidí. Seriál vychází ze stejnojmenné série Archie komiksů.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Netflix | 60 minut
žánr
Drama, Komiksový, Mysteriózní
hrají
Kiernan Shipka (Sabrina Spellman), Miranda Otto (Zelda Spellman), Lucy Davis (Hilda Spellman), Chance Perdomo (Ambrose Spellman), Ross Lynch (Harvey Kinkle), Jaz Sinclair (Rosalind Walker), Lachlan Watson (Susie "Theo" Putnam), Michelle Gomez (Madam Satan), Gavin Leatherwood (Nicholas Scratch), Tati Gabrielle (Prudence Night), Adeline Rudolph (Agatha Night), Abigail Cowen (Dorcas Night), Richard Coyle (Faustus Blackwood)

Sabrina si vybojovala nominace na Teen Choice Awards

Sabrina si vybojovala nominace na Teen Choice Awards

Seriál Chilling Adventures of Sabrina má za sebou sice už dvě série, ale nominace na Teen Choice Awards mohl získat až nyní, jelikož se obě série vysílaly v jedné seriálové sezóně. A seriálu se rovnou povedlo získat tři nominace.

18 0
12.7.2019

Seriál Chilling Adventures of Sabrina vybojoval nominace v kategoriích:

(Získají Kiernan či Ross ocenění? Foto: Netflix)

V kategorii nejlepší sci-fi/fantasy seriál jsou protivníky Chilling Adventures of Sabrina tyto seriály: The 100, Charmed, Legacies, Shadowhunters a Supernatural.

V kategorii nejlepší herečka sci-fi/fantasy jsou kromě Kiernan nominovány herečky: Danielle Rose Russell (Legacies), Ellen Page (The Umbrella Academy), Katherine McNamara (Shadowhunters), Melonie Diaz (Charmed) a Olivia Holt (Cloak & Dagger)

V kategorii nejlepší herec sci-fi/fantasy jsou kromě Rosse nominováni herci: Aubrey Joseph (Cloak & Dagger), Bob Morley (The 100), Dominic Sherwood (Shadowhunters), Harry Shum Jr. (Shadowhunters) a Jared Padalecki (Supernatural).

Zdroj: TVLine

Komu v těchto třech kategoriích, ve kterých je Chilling Adventures of Sabrina, přejete výhru?

Diskuze /4

Lex Luthor

Super tak přeju hodně štěstí

13.7.2019 | 12:10:11
oskarka

Já taky, herečku sleduji už od časů Mad Men a fandím jí.

13.7.2019 | 22:20:12
Jiri007

Přál bych to seriálu a herečce ztvárňující Sabrinu. Nemůžu si pomoct, ale Harveymu moc ne. :-/

redaktor
17.7.2019 | 10:34:25
KaraSnowAllen

Už od Austina a Ally mám Rosse hodně ráda a Harvey je fajn, hodně lidský a dá se s ním soucítit. Kiernan se zase jako Sabrina opravdu předvedla, takže to přeji oběma.

27.7.2019 | 14:38:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Kdyby vznikla pátá série, dočkali bychom se crossoveru s Riverdale

Ještě letos uvidíme čtvrtou sérii Sabriny, která ale bude pro seriál konečnou. Kdyby tomu ale tak nebylo, zabývala by se další série čarodějnickými válkami a obsahovala by i crossover se seriálem Riverdale.

Reklama

Úvodní znělka seriálu

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama