Dexter
94/100 - 577×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

S09E10: Sins of the Father

S09E10: Sins of the Father

Vše se zdá být dokonalé, ale nic netrvá věčně.

cz sk
9.1.2022
58 minut

Dexter a Harrison se snaží žít normální život na místě, které vůbec není tak normální, jak si mysleli. Budou ti dva schopni žít šťastně až na věky, navzdory všem hrozbách, které se jim dostávají do cesty?

Foto: ShowtimeHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vencas01

Zklamání

14.4.2023 | 19:31:06
hoolio88

Tohle že mělo zbořit internet? Možná tím, jak je to hloupý… Jasně že Dexterův příběh nemohl skončit happyendem, to by nebylo výchovné, aby sériový vrah zase vyváznul. Ale že pro tuhle kultovní postavu připraví podobně laciný konec, to bylo pro mě nepříjemné překvapení… Floutka jsem vzal po předposledním díle série na milost, ale po tom, co teď udělal, si říkám, že měl radši zůstat u pěstounů nebo ho měl stihnout odprásknout a vypreparovat Kurt. A to nemluvím o tom, jak nelogicky se jinak racionální manipulátor Dexter choval a že nás ochudili o jeho konfrontaci s Batistou po letech… Radši budu dělat, že se tohle nestalo a spokojím se s ne úplně dokonalým koncem osmé série, který vedle tohohle získává na lesku. Škoda, protože devět z deseti epizod téhle série bylo dobrých.

19.2.2022 | 9:51:49
Budlog

Asi najhorsi koniec co mohli vybrat :D Podobne ako v predch serii.

30.1.2022 | 17:31:50
Menec

Když Dexter porušil (snad poprvé) svůj Kodex a zabil trenéra, tak to snad ani jinak skončit nemohlo… nebo spíš by ani nemělo.

K tý nelogičnosti postav, jak tu hodně lidí píše: Harrison byl stále ještě kluk, co hledal trochu toho štěstí. Policajtka zjistila, že byla přítelkyně masovýho vraha, z toho by taky lidem trochu hráblo a Dexter to sice po**al zabitím trenéra, ale věděl, že až dorazí Bautista, tak je po všem… A podle mě trenéra zabil spíše z reflexu (trenér po něm přeci jenom střílel). Prostě emocí tam bylo hodně a ať každý jednal, jak jednal, tak nevidím, že by někdo jednal vysloveně „nelogicky“

28.1.2022 | 11:05:46
Ejkix

Poslední díl minulé série mi vadil a byla bych raději, kdybych ho neviděla… s tímto je to bohužel stejné :-( lepší nevidět :-D

24.1.2022 | 18:12:32
Buboflies

Ten koniec nemusel byt takyto zrovna – aspon nie tak rychlo. Zacali sme si zvykat znovu na tajomneho Dextera a ked uz si nas znovu vsetkych ziskal, tak to odpiskali :( Je to skoda, urcite nielen ja, ale mnohi by si pozreli par novych sezon s Dexterom…a hlavne stare postavy, ktore sa mohli ciastocne vratit…ale ako ukoncenie ok, dava to zmysel, jednal skratovo pri konci riadne…odpocivaj v pokoji Dexter, budeme na teba s laskou spominat :)

19.1.2022 | 8:21:31
Elian44

Za mňa dôstojné ukončenie seriálu. Určite lepšie ako predposledná sezóna s hurikánom. Nakoniec inak ani dopadnúť v podstate nemohol.

16.1.2022 | 14:14:54
RUNEE

Mno, Dexter byl jeden z mých nejoblíbenějších seriálových postav… Ale to co s ním v tomto pokračování udělali, z toho je mi vážně špatně… Myslím že nebudu jediný, kdo bude dělat jako že tento poslední díl neexistuje…

15.1.2022 | 15:04:00
Thor98

Velké zklamání. Ten konec, kdy z Dextra udělali šílence a negativní postavu mi přijde absolutně mimo mísu. Ve chvíli kdy říká synovi „ale já se můžu změnit atd.“, …škoda slov. Dexter a jeho kodex dělali svět lepším a nyní jako kdyby potřebovali morální zakončení, že ať zabíjel „špatné“ lidi, je to prostě zrůda a zaslouží si zemřít. 8 let čekání na tohle snad nepotěšilo žádného fanouška.

15.1.2022 | 10:35:21
Elivita

tragédie celá 9 série. Nesmyslné a nepravděpodobné scény (dextrer nezabil 10 let… haha, ), protivný a agresivní syn, kt. nikdy nikoho nezabil, najednou bez mrknutí oka zastřelí otce, se kterým se zblížil. Bejvalka Dextra, která se bez zákona ani neuprdne, bere střelbu na sebe, stíhá otisky a pouští Harrisona. Na Dextra nic neměla, neměla důkazy jenom podezření, vysekal by se z toho. Podělali to hodně.

15.1.2022 | 9:18:47

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Filtr seriálů
Reklama