Dexter Angel se chystá do nového seriálu o sériovém zabijákovi

Angel se chystá do nového seriálu o sériovém zabijákovi

Angel se chystá do nového seriálu o sériovém zabijákovi

Dexter nám sice už vyhlásil pauzu, ale to neznamená, že si od sériových vrahů do příštího léta (ano, čtete správně) odpočineme. Stanice FOX totiž chystá úplně zbrusu nový seriál, ve kterém se mihne i David Zayas.

0 0
22.12.2012

Novinka FOXu jménem The Following odstartuje už 21. ledna a slibuje mnohé. Krom zajímavého příběhu také třeba Kevina Bacona (X-Men: First Class) v hlavní roli, spolu s ním ale i Jamese Purefoye (Řím) anebo Maggie Grace (Lost). Z guest stars (tedy z herců, kteří se objeví v jednom případně v pár dalších dílech) to pak bude třeba teroristka z Homelandu anebo náš Angel Batista, respektive herec David Zayas. Toho se dočkáme v 10. epizodě seriálu a bude hrát roli bývalého agenta FBI Tysona, který je dobrým přítelem agenta Ryana Hardyho (Kevin Bacon) a stane se jeho pomocníkem při vyšetřování případů sériových vražd.

Seriálu – jak už jste jistě pochopili – se budeme věnovat i zde na Edně (včetně překladu českých titulků), takže se určitě neostýchejte trochu si prošmejdit připravovaný web edna.cz/the-following, kde najdete o seriálu spoustu zajímavých informací. Pro nás fanoušky Dextera to bude určitě příjemné zabijácké zpestření čekání na 8. řadu.

Diskuze /1

ztraceni815

Můj oblíbenec ještě aby nikde jinde nehrál než v Dextrovi.

22.12.2012 | 20:07:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Sérioví vrazi

Reklama

Reklama

Narozeniny

Ty Mattson

Ty Mattson