Dexter
94/100 - 582×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Angel se chystá do nového seriálu o sériovém zabijákovi

Angel se chystá do nového seriálu o sériovém zabijákovi

Dexter nám sice už vyhlásil pauzu, ale to neznamená, že si od sériových vrahů do příštího léta (ano, čtete správně) odpočineme. Stanice FOX totiž chystá úplně zbrusu nový seriál, ve kterém se mihne i David Zayas.

0 0
22.12.2012

Novinka FOXu jménem The Following odstartuje už 21. ledna a slibuje mnohé. Krom zajímavého příběhu také třeba Kevina Bacona (X-Men: First Class) v hlavní roli, spolu s ním ale i Jamese Purefoye (Řím) anebo Maggie Grace (Lost). Z guest stars (tedy z herců, kteří se objeví v jednom případně v pár dalších dílech) to pak bude třeba teroristka z Homelandu anebo náš Angel Batista, respektive herec David Zayas. Toho se dočkáme v 10. epizodě seriálu a bude hrát roli bývalého agenta FBI Tysona, který je dobrým přítelem agenta Ryana Hardyho (Kevin Bacon) a stane se jeho pomocníkem při vyšetřování případů sériových vražd.

Seriálu – jak už jste jistě pochopili – se budeme věnovat i zde na Edně (včetně překladu českých titulků), takže se určitě neostýchejte trochu si prošmejdit připravovaný web edna.cz/the-following, kde najdete o seriálu spoustu zajímavých informací. Pro nás fanoušky Dextera to bude určitě příjemné zabijácké zpestření čekání na 8. řadu.

Zdroj: Showtime

Diskuze /1

ztraceni815

Můj oblíbenec ještě aby nikde jinde nehrál než v Dextrovi.

22.12.2012 | 20:07:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama