Dexter
94/100 - 576×

Dexter

Ve dne pracuje jako krevní analytik u policie. V noci brutálně vraždí ty, na které spravedlnost nedosáhla.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Michael C. Hall (Dexter Morgan), Jack Alcott (Harrison Morgan), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Julia Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Alano Miller (Logan), Clancy Brown (Kurt Caldwell), Jamie Chung (Molly Park), Julie Benz (Rita Morgan), Mark Pellegrino (Paul Bennett), Christina Robinson (Astor Bennett), Preston Bailey (Cody Bennett), James Remar (Harry Morgan), Lauren Velez (Maria Laguerta), David Zayas (Angel Batista)

Dexterův nový hlavní záporák je Clancy Brown, hlas pana Krabse

Dexterův nový hlavní záporák je Clancy Brown, hlas pana Krabse

Stanice Showtime obsadila roli nového záporáka v nové chystané sérii Dextera. Desetidílné pokračování má mít premiéru koncem roku 2021. V ní si bývalý forenzní analytik Dexter Morgan políčí na postavu, kterou ztvární herec Clancy Brown.

17 0
10.1.2021

Jmenuje se Kurt Caldwell, bydlí v městečku Iron Lake, a je místní mocnou figurkou. Tak je popsaná nová postava, která se v nové sérii Dextera stane ústředním záporákem.

Kurta Caldwella bude hrát Clancy Brown. Dvaašedesátiletý americký herec je z televize v posledních letech známý díky rolím v seriálech Miliardy nebo Ospalá díra. Možná si ho ale vybavíte spíš při poslechu – Brown je totiž mnohem aktivnější jako dabér. Je hlasem třeba pana Krabse ze SpongeBoba, ale mluvil taky za postavy v seriálovém Na vlásku, Trollhunters a v řadě komiksových animovaných seriálů, často ve Spider-Manovi ale taky v Klonových válkách.


(Clancy Brown jako Waylon Jeffcoat v seriálu Miliardy. Foto: Showtime)

Nová devátá série Dextera bude mít deset dílů, tedy o dvě méně, než bylo zvykem. Odehrávat se bude zhruba sedm až osm let po konci osmé řady (v roce 2013), ve které Dexter Morgan stíhán vlastní minulostí utekl z Miami do lesů kdesi v Oregonu. Tam se po zfingování vlastní smrti stal dřevorubcem. Není ještě stoprocentně zřejmé, zda městečko Iron Lake bude zasazené právě v tomto státu. Dané už nicméně je, že Kurt Caldwell bude zdejší mocnou postavou a místním oblíbeným podnikatelem, který vydělává peníze v přepravě zboží. Tak jako jeho otec, i on vlastní několik kamionů a taky odpočívadlo pro řidiče nákladních aut, amerických trucků. Caldwell ve městě platí jako neoficiální starosta – za koho se postaví, ten může počítat s tím, že dosáhne svého a nemusí se bát potíží.

Thumbnail Play icon

Stanice Showtime i hlavní herec její zřejmě nejúspěšnější série Michael C. Hall chtějí divákům spravit po chuť po většinou negativně přijatém konci osmé sezóny. Vedení stanice i protagonista po letech připouští, že dosavadní finále seriálu opravdu nebylo dobré. Nadcházející pokračování podle nich ovšem nemá být vnímané jako devátá série, ale prostě jako staronový seriál. Do čela jeho tvůrčího týmu se navíc vrátí Clyde Phillips, který seriál vedl první čtyři roky a kterému se zakončení taky nelíbilo.

Zatím není zřejmé, zda se do pokračování Dextera vrátí i ostatní z oblíbených postav z miamské policie. Dá se očekávat, že kvůli přesunu děje z Floridy na sever USA bude Michael C. Hall na natáčecím place jediný z původního obsazení seriálu. A to i proto, že všechny postavy z Miami zřejmě pokládají Dextera Morgana za mrtvého.

Diskuze /10

Lerry

Skvělá zpráva, Dexter je třída :-) !

10.1.2021 | 17:53:17
Rouman

Já ho znám hlavně z Detroitu :D

10.1.2021 | 17:57:21
DiceCze

Dá se někde skouknout komplet Dexter? Vím jen snad o Netflixu ale s VPN někde v kanadě. Neví někdo o lepší alternativě? Nic nelegal pls :D

#4 PecaCZE #8 ori
10.1.2021 | 19:18:08
PecaCZE

#3 DiceCze: Nic jako nelegální sledování neexistuje ! Pokud chceš sledovat online tak freeserial .to je dobrá stránka.

10.1.2021 | 19:30:38
4391

Koho by to napadlo, že Dexter jednou sundá pan Krabse? Tohle bude pecka.

10.1.2021 | 19:37:03
hyena

Podľa mňa to neostane pri jednej sérii..bude to mať mega úspech a minimalne ešte jedna séria vznikne..verím tomu

10.1.2021 | 20:02:22
Komanc

Nejaky zminky o moznym navratu Hannah? Pres Vanoce jsem si zopakoval Chucka a jsem zase do Yvonne beznadejne zamilovanej :)

10.1.2021 | 20:17:59
ori

#3 DiceCze: Každá stránka na online sledovanie je nelegálna :D preto sa ani na ednu žiadne také odkazy dávať nesmú.

#10 DiceCze
webmaster
10.1.2021 | 20:30:16
RadiKolacek

Hank!

11.1.2021 | 12:00:10
DiceCze

#8 ori: Asi jsem to blbě napsal, já myslel nějakou streamovací stanici, jestli to nemá v nabídce. Vím jen o Netflixu ale ne v Čr…

14.1.2021 | 14:06:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S09E10: Sins of the Father

cz100%
DOKONČENO

Odkazujeme na titulky, které vznikají na portálu Titulky.com. S jakýmikoliv dotazy, jež se týkají překladu tohoto seriálu, proto směřujte na tento web.

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Sérioví vrazi

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama