Élite (Elita)
96/100 - 60×

Élite(Elita)

Tři studenti z chudých poměrů získají stipendium na exkluzivní soukromé škole ve Španělsku a setkávají se zde společenskou smetánkou. Avšak jejich střet s bohatšími vrstevníky vede až k vraždě.

Španělsko | 2018 | Vysílá se
vysílání
8 sezón | Netflix | 50 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Omar Ayuso (Omar Shanaa), André Lamoglia (Iván Cruz Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán Goldstein), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Diego Martín (Benjamín Blanco), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Claudia Salas (Rebeka Parrilla de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Andrés Velencoso (Armando de la Ossa)

S05E08: Tu lado del mundo y el mío

S05E08: Tu lado del mundo y el mío

Samu přemýšlí, jak naložit se SIM kartou, Cruz radí Ivánovi ohledně vztahů a Caye se snaží zvednout náladu zlomené Isadoře.

sk
8.4.2022
51 minut

Základní info:

Režie: Eduardo Chapero-Jackson
Scénář: Jessica Pires & Jaime Vaca

Hrají: Itzan Escamilla (Samuel García Domínguez), Omar Ayuso (Omar Shanaa), Claudia Salas (Rebeka de Bormujo Ávalos), Georgina Amorós (Cayetana Grajera Pando), Carla Díaz (Ariadna Blanco Commerford), Manu Ríos (Patrick Blanco Commerford), Martina Cariddi (Mencía Blanco Commerford), Pol Granch (Phillipe Florian Von Triesenberg), André Lamoglia (Iván Carvalho), Valentina Zenere (Isadora Artiñán), Diego Martín (Benjamín Blanco), Carloto Cotta (Cruz Carvalho), Àlex Monner (Felipe Ciprian), Adam Nourou (Bilal Ibrahim), Boré Buika (Sebastián Abaga), Guillermo Campra (Hugo), Marc Bonnin (Álex), Ignacio Carrascal (Javier),…

Anglický název epizody: Your Side of the World and Mine
Český název epizody: Tvůj a můj svět

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Ari navštivila Samuela aby mu řekla že ho chce podpořit za každe situace ale chvili jsem si myslel že tu kartu nevyda policii a že se prostě nějak dohodnou ale nečekal jsem že se o ni porvou se Samuelem a ten skonči mrtvy, jsem zvědav co ted bude s Menciou, Ari a Patrickem a jinak jsem zvědav jestli Isadora vydrži s Phillipem a Cayetana s Felipem.

redaktor
21.3.2023 | 15:55:41
menteurCZ

Souhlas s Cihi.

18.4.2022 | 18:26:35
akashko12

Mne sa táto séria páčila oveľa viac ako predošlé dve. Malo to akciu, bolo to napínavé až do poslednej chvíle, zaujímavá zápletka, skvelý vývoj postáv… proste pecka.

redaktor
15.4.2022 | 22:43:10
Cihi

Tato serie jela ve stylu „kdo neni s nama teplej, tak je proti nam“… odporne.

Omar + Ander v prvni serii nevadili, ale toto je uz opravdu moc.

Doufam, ze s timto narustajicim tempem bude uz v pristi serii 100 % postav gayu. Dekuji, ale uz beze me.

Tolerance ano, ale ne fanatismus.

14.4.2022 | 5:35:47

Nepřehlédněte

Osmá řada bude pro seriál poslední

Osmá řada bude pro seriál poslední

Zítra se nám představí sedmá řada Elity a nyní už víme, že půjde o předposlední řadu. Netflix totiž oznámil, že osmá řada, která byla před pár měsíci objednána, bude představovat závěrečnou kapitolu seriálu.

Reklama

Elitní povídky

Součástí seriálu jsou i Elitní povídky, zasazené mezi třetí a čtvrtou sérii.

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama