The Equalizer
90/100 - 2×

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
1 sezóna | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah McCallová), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Chris Noth (William Bishop)


S01E06: The Room Where It Happens

S01E06: The Room Where It Happens

Mel jde do utajení jako dobrovolnice pro stoupajícího politika poté, co je vystrašené vysokoškolačce vyhrožováno někým z politikovy kampaně. A McCallová se začne strachovat o Delilah, která se začne vídat s mladou dívkou, která byla v zadržovacím středisku pro mladistvé a připomíná tak McCallové její vlastní problémové mládí.

cz sk
5.4.2021
6 990 000
44 minut

Základní info:

Režie: Stephanie Marquardt
Scénář: Zoe Robyn
Herci: Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody ‚Mel‘ Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah McCallová), Lorraine Toussaint (Viola ‚Vi‘ Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), David Furr (Elijah Reade), Kevin Chapman (Zev Petrus), Luis Antonio Ramos (Joseph Ruiz), Erinn Ruth (Sinead Kellerová), Rockzana Flores (Maya Ruizová), …

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S01E06: The Room Where It Happens

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá @xflori01. Přečasování má na starost @Saurix.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama