The Equalizer
60/100 - 8×

The Equalizer

Robyn McCallová, tajemná žena se záhadnou historií a svobodná matka starající se o pubertální dceru Delilah, využívá své rozsáhlé dovednosti, aby pomohla těm, kteří nemají na koho se obrátit. Pro ty, kteří se nemohou sami bránit, funguje jako jejich strážný anděl a ochránce. Mezitím sama hledá vlastní vykoupení.

USA | 2020 | Vysílá se
vysílání
4 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Akční, Krimi, Špionážní
hrají
Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody 'Mel' Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah Fultonová), Lorraine Toussaint (Viola 'Vi' Marsetteová), Chris Noth (William Bishop), Jennifer Ferrin (Avery Graftonová), Dominic Fumusa (Ken Mallory), Brett Dalton (Carter Griffin), Stephen Bishop (Miles Fulton)

S02E17: What Dreams May Come

S02E17: What Dreams May Come

McCallová, Mel a Harry se rozhodnou slepě věřit samozvanému jasnovidci Julienovi a pomohou najít jeho zmizelou sestru, která je podle jeho vizí v bezprostředním nebezpečí. A Delilah se znovu trápí s PTSD, když bojuje s tíhou zachování matčiných tajemství a svých obav o její bezpečnost.

cz sk
9.5.2022
6 460 000
44 minut

Základní info:

Režie: Millicent Shelton
Scénář: Jordan Bringert a Rob Hanning
Herci: Queen Latifah (Robyn McCallová), Tory Kittles (Marcus Dante), Adam Goldberg (Harry Keshegian), Liza Lapira (Melody ‚Mel‘ Bayaniová), Laya DeLeon Hayes (Delilah McCallová), Lorraine Toussaint (Viola ‚Vi‘ Marsetteová), Yusuf Gatewood (Julien Thibideaux), Shirley Rumierk (Rosa Martinezová), Roma Maffia (dr. Willa Roszaková), …

Foto: CBS

Upoutávka:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E03: Gaslight

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládá @xflori01. Přečasování má na starost @Saurix.

U třetí řady očekávejte narůstající zpoždění. Už nemám čas zvládat překlad dílu za týden jak minulé roky. Nahrávat se bude hned jedna verze titulků. Přečasy budou dodány zpravidla o den později.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama