Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) Alejandro Nuñez

Alejandro Nuñez

Alejandro Nuñez

Lékárník, vůdce kolonie přeživších a modla místních lidí.

Sezóny 1
2016 - 2016

Postarší muž Alejandro Nuñez se narodil v Tijuaně, kde vyrůstal a následně i žil. Živil se jako lékárník. Po vypuknutí apokalypsy vytvořil kolonii přeživších, které začal velet. Lidé v něj věří především díky tomu, že přežil pokousání chodcem. Od té doby se k němu chovají s respektem a chtějí zůstat po jeho boku.

Jednou z nejvěrnějších je i Luciana, mladá, pohledná dívka, která na vlastní oči viděla, jak byl Alejandro pokousán. Ve skutečnosti však Alejandro nebyl pokousán chodcem, ale člověkem, a proto ani neměl možnost se proměnit.


Alejandro obchoduje s gangem, který vede Marco Rodriguez. Podmínky jsou čím dál tvrdší, ale Alejandro vidí výhodu v tom, že Marco a jeho tlupa netuší, kde se jeho kolonie nachází.

Do jeho kolonie se dostane i mladík Nicholas Clark. Alejandro se o něj ihned postará, protože má Nick pokousanou nohu od psa. Alejandro a Nick si brzy padnou do oka a stanou se z nich přátelé. Alejandro v něm uvidí nadějného muže, který by kolonii mohl pomoci k lepším zítřkům.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Dělal ze sebe „hrdinů“ když byl kouslý a ostatní taky tak je poslal na smrt ale on ne, byl kouslý ale za zombie nešel jinak byl docela fajn 40%

13.2.2021 | 22:41:06
Bruce.Kent

Neměl jsem ho rád.

30.11.2020 | 14:07:55
ori

Dobrá postava, škoda ho.

redaktor
8.10.2019 | 17:05:39
GanG

YOU ARE FAKE, like a snowman in the summer.

20.7.2017 | 1:05:48

Pokračování šesté řady

Po sedmi epizodách přišla pauza ve vysílání, která bude trvat do jara tohoto roku. V tu chvíli se dočkáme devíti epizod, kterými šestá série skončí. 

_____________­____________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás