Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)
77/100 - 278×

Fear the Walking Dead(Živí mrtví: Počátek konce)

Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Colman Domingo (Victor Strand), Lennie James (Morgan Jones), Rubén Blades (Daniel Salazar), Kim Dickens (Madison Clark), Danay García (Luciana Galvez), Jenna Elfman (June Dorie), Frank Dillane (Nicholas Clark), Austin Amelio (Dwight), Alexa Nisenson (Charlie), Maggie Grace (Althea Szewczyk-Przygocki), Karen David (Grace Mukherjee), Garret Dillahunt (John Dorie), Mo Collins (Sarah Rabinowitz), Christine Evangelista (Sherry)

Diana

Diana

Sebevědomá a schopná přeživší.

Sezóny 1
2017 - 2017

Diana se v době rozšíření smrtelné nákazy nacházela v Tijuaně v Mexiku, kde byla nucena začít přežívat. Ihned od začátku si stála za tím, že nejlepší volbou je, když začne přežívat na vlastní pěst, protože se pak nemusí vypořádávat se svými přáteli, kteří by se k ní mohli otočit zády.

Díky tomu se z ní stala schopná a velmi sebevědomá žena, která si jde za svým. V boji s nemrtvými často používá svůj krumpáč, se kterým jí to jde. Ostatním lidem moc nevěří. Brzy po vypuknutí apokalypsy si nechala ostříhat vlasy, aby nezavinily její smrt.

Kousek od Tijuany vzniklo v býčí aréně tržiště, kam Diana často chodí. Prodává tu především zuby a prsty chodců, za které tu jsou místní obchodníci ochotni zaplatit velmi hodně. Během jedné pátrací akce se jí však podaří narazit na Aliciu, která se s ní začne přít o brambory. Svůj konflikt brzy vyřeší a dokonce se i spřátelí.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Škoda že tam byla takhle málo.

30.11.2020 | 14:27:31
ori

Zaujímavá ale vypustená postava.

webmaster
8.10.2019 | 17:01:10
Zigulík

Snad se ještě ukáže :D

24.10.2017 | 17:03:01

Nejlepší epizody osmé série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama