For All Mankind
91/100 - 47×

For All Mankind

Seriál For All Mankind sleduje alternativní historii, ve které to byli Sověti, kdo jako první přistáli na Měsíci a vesmírný závod mezi Spojenými státy a Sovětským svazem tak nikdy neskončil. Jak by to ovlivnilo technologický pokrok? A kam by to lidstvo zavedlo?

USA | 2019 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Apple TV+ | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Sci-fi
hrají
Joel Kinnaman (Edward Baldwin), Shantel VanSanten (Karen Baldwin), Michael Dorman (Gordo Stevens), Sarah Jones (Tracy Stevens), Wrenn Schmidt (Margo Madison), Jodi Balfour (Ellen Waverly), Sonya Walger (Molly Cobb), Krys Marshall (Danielle Poole), Cynthy Wu (Kelly Baldwin), Casey W. Johnson (Danny Stevens), Coral Peña (dospělá Aleida Rosales), Edi Gathegi (Dev Ayesa), Olivia Trujillo (mladá Aleida Rosales)

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

12 0
23.7.2022

V noci měl na Comic-Conu v San Diegu svůj panel seriál For All Mankind, kterého se zúčastnili jak herci, tak i tvůrčí tým seriálu. A právě při této příležitosti bylo na samotném konci oznámeno, že Apple naděluje seriálu čtvrtou sérii, na níž se začne pracovat v srpnu a na streamovací službě bude mít premiéru v příštím roce. Tvůrce seriálu Ronald D. Moore k tomu řekl následující:

Jsem nadšený, že můžeme pokračovat dál s naším úžasným příběhem. Od samotného začátku jsem doufal, že půjde o dlouhou, několikaletou cestu. Je potěšující vidět, čeho jsme dosáhli a nemůžu se dočkat toho, co nám přinese budoucnost.

Další z tvůrců, Matt Wolpert, ve svém prohlášení zase potvrdil, že se v ději opět posuneme o další dekádu a čtvrtá série se tedy bude odehrávat na začátku 21. století, tedy někdy v období 2000–2009. Od prvního dílu, který začal rokem 1969, do doby, v níž se bude odehrávat čtvrtá série, tedy uběhne už přibližně 35 let. O čem bude pojednávat další série zatím prozrazeno nebylo, ale jak už víme z předešlých sérií, na samotném konci třetí řady se určitě dočkáme nějakého pohledu do budoucnosti, kterým nám to napoví.

(Comic-Con přinesl radostné zprávy nejen pro herce, ale i pro fanoušky. Zdroj fotky: Deadline)

Zdroj: Deadline

Jste rádi, že bude mít seriál další řadu? O čem by podle vás mohla pojednávat?

Diskuze /4

m0rdred

V novém díle se poletí Mars, ale zjistí se, že není dost paliva, tak se přistane na Měsíci!

23.7.2022 | 15:21:54
Svjatogor

Tento seriál se rozjel jako poměrně kvalitní alternativní historie (S01), potom přehodil vyhýbku na devadesátkové béčko o zlých R. a hodných A. (S02), aby zaparkoval ve městečku 4% Soap Space Opera (S03). Škoda, no. BTW: Hlavní postavy stárnou stylem seriálu ČT Vyprávěj, ble! :-(

23.7.2022 | 20:15:16
mmmm

Buď 4. série bude opět na Marsu, podobně jako 2. série byla taky stále na Měsíce. Nebo budou kolonizovat Titan nebo Venuši.

#4 shraddha
23.7.2022 | 22:44:14
shraddha

#3 mmmm: Já bych sázel buď na Europu nebo na Ceres. A pátá série bude o mezihvězdné výpravě k Tau Ceti…

2.8.2022 | 8:56:51
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E10: Stranger in a Strange Land

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z oficiálního zdroje Apple TV+.

Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Diskutovat o ní můžete v příslušné diskuzi.

Nepřehlédněte

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Do vesmíru se poletí i počtvrté

Na letošním Comic-Conu v San Diegu, kde má svůj panel i seriál For All Mankind, bylo oznámeno, že byla seriálu potvrzena čtvrtá série. Ta se začne připravovat příští měsíc a dočkat bychom se jí měli v příštím roce.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka

Seriál má i jedinečnou úvodní znělku, na kterou se zde můžete podívat.

Thumbnail Play icon

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama