Friends (Přátelé)
95/100 - 619×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

Speciální epizoda Přátel se začala natáčet

Speciální epizoda Přátel se začala natáčet

V tomto týdnu se začala natáčet speciální epizoda Přátel. Na svém Instagramu to potvrdil představitel Chandlera Binga Matthew Perry, následně ale příspěvek vymazal.

13 3
10.4.2021

Ve speciální epizodě, která se objeví na HBO Max, se společně s Matthewem Perrym objeví také jeho hvězdní kolegové Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), David Schwimmer (Ross Geller) a Matt LeBlanc (Joey Tribbiani). Datum premiéry nebylo prozatím stanoveno, ale na epizodě se již pracuje.

Natáčení bylo několikrát odloženo kvůli pandemii koronaviru, nyní se zdá, že je v plném proudu. Ještě než Perry svůj post vymazal, začal kolovat ve screentshotech po internetu. „Vteřiny před tím, než sním štětec na make-up. Nemluvě o tom, že se shledám se svými Přáteli,“ píše se v příspěvku.

Pro náhled originálního příspěvku Matthewa Perryho je nutné tweet rozkliknout.

Natáčení bylo potvrzeno již samotným HBO, stejně tak to přiznal David Schwimmer v interview, takže není jasné, proč Perry svůj post smazal. Určitě se nedá říct, že by obsahoval nějaké spoilery.

Představitel Rose David Schwimmer v rozhovoru také prozradil, že se herci nevrátí do svých rolí, ale spíš se bude jednat o jakousi debatu u kulatého stolu.

Těšíte se na speciální epizodu? Nebo byste raději viděli jeden díl s postavami, abychom se dozvěděli, co bylo dál?

Zdroj: Screenrant.com

Diskuze /6

Negan_Grimes

Podľa mňa to bude nuda. Určite by som radšej videl nejakú časť „Čo bolo potom“ ako nejakú diskusiu „zostarnutých“ Priateľov. :/

10.4.2021 | 22:55:43
PecaCZE

Čekal jsem právě reunion co dělají po letech, ale jak je psáno v článku Schvimmer řekl, že se budou jen mezi sebou bavit a je připraveno jen pár vět.

10.4.2021 | 23:56:17
Biki

Škoda, také bych raději viděla plnohodnotný díl :(

11.4.2021 | 9:20:06
Pavel 1963

… ano , stejný názor…mohl tp být speciál a plky u „kulatého stolu“ nikoho moc zajímat nebou, nebo asi budou, ale ne mě

11.4.2021 | 21:47:55
zemetras

Ked chcete dobry Reunion, tak si pozrite Fresh Prince after 30.

12.4.2021 | 23:45:09
Hortenzie

jeee a ja myslela ze to bude jak se maji Pratele ted.. a ono to bude kecaci.. hmm :/

13.4.2021 | 14:53:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů