Friends (Přátelé)
95/100 - 619×

Friends(Přátelé)

Šestice přátel z New Yorku a jejich příběhy plné lásky, důvěry, nadějí, zklamání a především humoru. Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey a Pheobe se na deset sezón stali fenoménem především mladých diváků, jejich sympatický humor měl však příznivce ve všech věkových skupinách. V seriálu se objevila spousta známých herců, z hlavní šestice udělal seriál hvězdy televize. Napínavé finále se zařadilo mezi nejsledovanější pořady začátku tisíciletí.

USA | 1994 | Ukončeno
vysílání
10 sezón | NBC, HBO Max | 22 minut
žánr
Komedie, Romantický
hrají
David Schwimmer (Ross Geller), Courteney Cox (Monica Geller), Jennifer Aniston (Rachel Green), Matthew Perry (Chandler Bing), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), James Michael Tyler (Gunther), Elliott Gould (Jack Geller), Christina Pickles (Judy Geller), Maggie Wheeler (Janice Hosenstein), Paul Rudd (Mike Hannigan), Jane Sibbett (Carol Willick), Helen Baxendale (Emily Waltham), Jessica Hecht (Susan Bunch), Tom Selleck (Richard Burke)

Rachel Green

Rachel Green

Rossova láska, která se nastěhuje k jeho sestře.

Sezóny 10
1994 - 2004

Rachel si už od mládí žila jako v peříčku, protože se narodila do bohaté rodiny. Když si však měla vzít za muže Barryho Farbera, tak utekla a rozhodla se postavit se na vlastní nohy, a to za pomoci své dávné kamarádky Monicy. Díky ní se opět setkává s Rossem. Má ráda hezké věci, nerada pracuje, ale libuje si ve velké kariéře, a když jí někdo něco koupí k narozeninám, tak to vrátí, aby si koupila něco, co se jí líbí.

(Nová spolubydlící. Foto: NBC)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Spiders 01

Skvělá a krásná

23.2.2020 | 13:06:04
anicca

Z dievčat sa mi páči najmenej, a hoci ju mám rada rovnako ako všetkých, tak zo šestice určite najmenej.

3.1.2019 | 12:05:42
Jiri007

Rachel je nejhezčí hlavní postava v seriálu.

redaktor
24.8.2018 | 23:35:48

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů