Harry Potter Další pokračování zřejmě budou mapovat kouzelnickou válku s Grindelwaldem

Další pokračování zřejmě budou mapovat kouzelnickou válku s Grindelwaldem

Další pokračování zřejmě budou mapovat kouzelnickou válku s Grindelwaldem

Za dva týdny nás čeká premiéra filmu Fantastická zvířata a kde je najít, ale už nyní víme pár informací, kde se bude další díl odehrávat a co by mohlo být jeho případnou zápletkou či zápletkou ostatních dílů. Ve druhém díle si také zahraje Johnny Depp.


25 0
5.11.2016

Ještě nedorazil do kin ani první film s názvem Fantastická zvířata a kde je najít a už se objevují první informace o druhém díle. První, co nás v novém filmu čeká, je změna prostředí. Zatímco první díl se odehrává v Americe (proto také americké obsazení), ve druhém díle zavítáme opět do Evropy a to konkrétně do Paříže.

Nedávno jsme vám přinesli zprávu, že místo tří filmů nás čeká rovnou pět. O co tedy J. K. Rowlingová příběh nafoukla? Není to až tak zcela jisté, ale dost možná se budou zbývající díly, nebo alespoň jejich část, věnovat tyranii kouzelníka Gellerta Grindelwalda, který patří (samozřejmě až po Voldemortovi) k jedním z nejnebezpeč­nějších kouzelníků 20. století.


Pokud si lámete hlavu, kdo Grindelwald je, tak zmíněn byl několikrát v knižní sérii i ve filmech. Byl to blízký přítel Albuse Brumbála a dle oficiálního vyjádření Rowlingové k němu Brumbál i něco cítil. Grindelwald ovšem sešel z cesty a chtěl si podmanit celý svět. Albus se s ním utkal v boji a porazil ho. Díky tomu také získal bezovou hůlku, kolem které se točí poslední díl Harryho Pottera s názvem Relikvie smrti.

(Uvidíme někdy mladší verzi Brumbála? Foto: Warner Brothers.)

Samotný Gellert Grindelwald by se měl na kratičký okamžik objevit již v prvním díle Fantastických zvířat. Větší prostor by právě měl dostat v pokračování Fantastických zvířat. Stoprocentně je jisté, že Grindelwalda uvidíme. Zda se ale filmy budou věnovat právě jeho rebélii, není až tak jisté. Pokud tomu ovšem tak bude, určitě by se nabízela zfilmovat scéna se slavným soubojem mezi Brumbálem a Grindelwaldem.

Ve druhém díle si také zahraje Johnny Depp zatím v nespecifikované roli. Johnny Depp by se tak po nepříliš úspěšných rolí v předchozích letech mohl dostat na vrchol právě díky Fantastickým zvířatům a Pirátům z Karibiku, od kterých se nějak očekává, že budou po vzoru ostatních filmů finančně úspěšní. Co říkáte na novinky z kouzelnické­ho světa?

Diskuze /12

PecaCZE

Právě že Johnny Depp bude pravděpodobně Gellert Grindewald, protože se má mihnout v prvním díle a v dalších hrát stejně jako ten černokněžník.

#3 gorida
5.11.2016 | 17:52:12
comiccrazy

Jsem zvědavý jak se dále do příběhu zapojí Newt Scamander :) měl by to být přece jen hlavní hrdina všech pěti filmů ne?

5.11.2016 | 18:07:57
gorida

#1 PecaCZE: Proč by Grindewalda nemohl hrát ten týpek, který ho stvárnil ve flashbacku v Relikvi Smrti?

5.11.2016 | 18:10:30
m.dak

Taky by mohl hrát Brumbála, protože herce co je hráli v Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 pravděpodobně přeobsadí.

5.11.2016 | 18:37:20
Katherine Elizabeth

Nelíbí se mi představa, že tam bude Johnny Depp. Jako herec mi je celkem jedno, ale do kouzelnického světa nepatří! :( :/

#6 dadinka #7 tom99
6.11.2016 | 9:59:54
dadinka

#5 Katherine Elizabeth: Moje slova :(

6.11.2016 | 10:10:30
tom99

#5 Katherine Elizabeth: Mně spíš štve, že najednou začínají obsazovat komerční herce. Už s Colinem jsem měl trošku problém… Copak si nejsou jistí, že značka Harry Potter utáhne film sama o sobě a nepotřebuje k tomu hvězdy z Hollywoodu?

#8 Tatko-Šmolko
webmaster
6.11.2016 | 10:14:52
Tatko-Šmolko

#7 tom99: absolútne súhlasím

6.11.2016 | 11:29:46
Liss93

Já mám sice Johnnyho ráda, ale do světa HP mi nezapadá.

6.11.2016 | 12:16:49
Sh3pp

Já zase věřím, že J.K.Rowling si nenechá mluvit do obsazení a rozhodně nenechá upadnout kvalitu něčeho pod čím je podepsaná. Pokud tam opravdu bude hrát Johnny, tak předpokládám, že to bude pro film spíše přínos. Co jsem četl o paní spisovatelce, tak si jen tak do něčeho mluvit nenechá, a co se týče obsazování rolí, tak v Harry Potterovi jsem byl vždy spokojen a jen u málokterých postav bych si dokázal představit lepší obsazení.

redaktor
6.11.2016 | 13:25:13
Kitiara

Já jsem někde četla, že se uvažuje aby Grindewalda opět hrál Jamie C. Bower co ho hrál i původně … já bych byla rozhodně pro…:) a co se týče Johnyho je to zajímavá zpráva nemyslím si že je to špatný herec a mohl by být přínosem…

6.11.2016 | 14:01:44
Tris

Štve ma že Jamie Bower, ktorý hral mladého Grindelwalda v HP vo flashbacku, nebude stvárňovať aj naďalej túto postavu vo Fantastic beast … Johny Deep je dobrý herec ale nejako si ho v tejto roli neviem predstaviť.

3.1.2017 | 17:39:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktuální film

Název: Fantastická zvířata a kde je najít
Premiéra: 17. listopadu 2016
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se vydáme ještě jednou. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mlocka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny