Heroes (Hrdinové) Candice Willmer

Candice Willmer

Candice Willmer

Schopnost: vyvolávání iluzí

Sezóny 2
2006 - 2008

Volume 1 – Genesis

Candice je agentkou Společnosti, která se jim díky své schopnosti náramně hodí – dokáže vyvolávat iluze a tím nejen měnit prostředí, ale například i sama sebe. Candice je také pravou rukou Daniela Lindermana, která plní pouze jeho rozkazy, ne rozkazy běžných agentů jako je Noah Bennet a Eric Thompson. Candice také zařídila, aby Nathan Petrelli vyhrál volby, když unesla Micahu, vydávala se za jeho matku Niki, a přinutila ho, aby zmanipuloval volby.

Volume 2 – Generations

Poté, co byl Sylar probodnut Hirem Nakamurou, Gabriela unesla Společnost. Na starost ho dostala právě Candice, která se o něj měla starat. Aby byl Sylar neškodný, Společnost mu píchnula virus Shanti, kdy Gabriel ztratil své schopnosti. Sylar Candice zabije a vezme si její schopnost. Uvědomuje si ale, že schopnost nefunguje. Stejně jako jeho ostatní schopnosti. Proto se Sylar rozhodne vydat za Mohinderem Sureshem, který by mu mohl v této záležitosti pomoci.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Cherry1824

Strašná postava. Přemýšlela jsem mezi 20% –40% Jediný důvod, proč jsem dala 40%, je za konec Volume 1 a její smrt, kdy se ukázalo, kdo doopravdy je. Nepříjemná. Její schopnost nelogická…

13.8.2017 | 21:10:27
tom99

skvělá postava se skvělou schopností :-)

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:49:10

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Reklama

Hlídejte si nás

Narozeniny