Heroes (Hrdinové)
83/100 - 169×

Heroes(Hrdinové)

Mysleli si, že jsou jako ostatní, dokud v sobě neobjevili nadpřirozené schopnosti. Hrdinové se vracejí s novou řadou.

USA | 2006 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | NBC | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Komiksový, Sci-fi
hrají
Pruitt Taylor Vince (Caspar Abraham), Dylan Bruce (James Dearing), Clé Bennett (M. F. Harris), Aislinn Paul (Phoebe Frady), Toru Uchikado (Ren Shimosawa), Eve Harlow (Taylor Kravid), Zachary Levi (Luke Collins), Kiki Sukezane (Miko Otomo), Robbie Kay (Tommy Clarke), Danika Yarosh (Malina), Ryan Guzman (Carlos Gutierrez), Judith Shekoni (Joanne Collins), Rya Kihlstedt (Erica Kravid), Gatlin Green (Emily Duval)

Candice Willmer

Candice Willmer

Schopnost: vyvolávání iluzí

Sezóny 2
2006 - 2008

Volume 1 – Genesis

Candice je agentkou Společnosti, která se jim díky své schopnosti náramně hodí – dokáže vyvolávat iluze a tím nejen měnit prostředí, ale například i sama sebe. Candice je také pravou rukou Daniela Lindermana, která plní pouze jeho rozkazy, ne rozkazy běžných agentů jako je Noah Bennet a Eric Thompson. Candice také zařídila, aby Nathan Petrelli vyhrál volby, když unesla Micahu, vydávala se za jeho matku Niki, a přinutila ho, aby zmanipuloval volby.

Volume 2 – Generations

Poté, co byl Sylar probodnut Hirem Nakamurou, Gabriela unesla Společnost. Na starost ho dostala právě Candice, která se o něj měla starat. Aby byl Sylar neškodný, Společnost mu píchnula virus Shanti, kdy Gabriel ztratil své schopnosti. Sylar Candice zabije a vezme si její schopnost. Uvědomuje si ale, že schopnost nefunguje. Stejně jako jeho ostatní schopnosti. Proto se Sylar rozhodne vydat za Mohinderem Sureshem, který by mu mohl v této záležitosti pomoci.

Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JaneyT

Tak ji jsem neměla vůbec ráda. Něco mi na ni prostě vadilo. Přišla mi taková namyšlená. Ale je to jen můj dojem, můj názor. :)

5.3.2021 | 18:41:51
Cherry1824

Strašná postava. Přemýšlela jsem mezi 20% –40% Jediný důvod, proč jsem dala 40%, je za konec Volume 1 a její smrt, kdy se ukázalo, kdo doopravdy je. Nepříjemná. Její schopnost nelogická…

13.8.2017 | 21:10:27
tom99

skvělá postava se skvělou schopností :-)

webmaster, grafik
22.9.2015 | 16:49:10

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Hlídejte si nás

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama