Homeland (Ve jménu vlasti)
92/100 - 315×

Homeland(Ve jménu vlasti)

Mrazivý špionážní seriál Homeland vznikl v produkci kabelovky Showtime, tedy v Americe, která je po událostech 11. září 2001 stále „lehce nervózní“ z terorismu. Tento konspirační thriller se točí kolem bipolární agentky Carrie, která s kolegy ze CIA bojuje proti terorismu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), F. Murray Abraham (Dar Adal), Maury Sterling (Max Piotrowski), Elizabeth Marvel (Elizabeth Keane), Jake Weber (Brett O'Keefe), Linus Roache (David Wellington), Morgan Spector (Dante Allen), Amy Hargreaves (Maggie Mathison), Costa Ronin (Jevgenij Gromov), Rupert Friend (Peter Quinn), Sarita Choudhury (Mira Berenson), Damian Lewis (Nicholas Brody), Morena Baccarin (Jessica Brody), Jackson Pace (Chris Brody)

Castingové novinky, další vývoj a radostná zpráva

Castingové novinky, další vývoj a radostná zpráva

Tato novinka je souhrnem novinek, které se za poslední dobu nahromadily. Týká se obsazení nových postav, prozradí něco málo z pokračování seriálu a na konci vás čeká zajímavá novinka.

0 0
19.7.2012

Casting, nové postavy

Štáb hledal herce, který by ztvárnil drsného a nadaného člena hizballáhského komanda, který zdánlivě zapadne do západní společnosti. Důraz kladou právě na slovo „zdánlivě“. Očekává se,

že tato postava se v seriálu nějakou dobu ohřeje a budeme se s ní setkávat opakovaně. O pár dní později se objevila informace, že se hledá muž z Libanonu kolem věku 20 let, který získá roli vojáka. Může jít o stejnou postavu. Dále byla poptávka po muži a ženě v rozmezí věku 20 až 45 let, na etnickém původu nezáleží. Ztvární pár od námořnictva Spojených států – SEAL. Vyžaduje se zkušenost z armády nebo právnického prostředí. Dále se hledají herci pro postavy: muži a ženy pracující pro armádu, lidé se vzezřením politiků, vládních představitelů a právníků, profesionální byznysmeni, lidé s amputovanou končetinou, konzervativně vypadající lidé a osoby pocházející z Blízkého východu – Turci, Hispánci, Peršané, Libanonci, Řekové a Indové. Jednu z rolí, které se budou vracet v průběhu série, získal veterán

z Broadwaye Alexander Gemignani.

Pro šestou epizodu nazvanou A Gettysburg Address byly obsazeny následující postavy: agent(ka) FBI, který bude pomáhat Quinnovu týmu, hispánská náctiletá dívka se jménem Ingrid, kterou Dana potká

v nemocnici na oddělení intenzivní péče a detektiv z oddělení vražd, který bude vyšetřovat smrt Walkera.

Prozrazení části příběhu o nové postavě Ingrid: Dana jde za školu a vplíží se na jednotku intenzivní péče. Cítí vinu kvůli tomu, že byla v autě, které srazilo matku Ingrid a na ona na následky tohoto zranění zemřela. Později Ingrid navštíví u ní doma. Ingrid se nyní musí starat o několik svých mladších sourozenců a někdo jim platí, aby o autonehodě mlčeli. Dana chce jít na policii a o nehodě jim říct, ale pak si uvědomí, že by Ingrid už nedostávala žádné peníze.

Další vývoj

V druhé sérii Homelandu vyjde najevo pravda o Brodym. Velkou roli sehraje Mike Farber, rodinný přítel a bývalý milenec jeho ženy Jessicy. Mike pracuje pro vojenskou rozvědku a díky tomu se dostane ke zprávě o pokusu o atentát na viceprezidenta. V této zprávě bude obsaženo mnoho věcí, které mu nebudou dávat žádný smysl. Carrie Mathisonová se vrátí do výzvědné služby poté, co byla na konci první série kvůli psychickým problémům ze CIA propuštěna. Velmi rychle se začne podílet na vyšetřování Abu Nazira, přestože již není u CIA vítaná. V první epizodě dojde k velmi rychlému vývoji v Brodyho politické kariéře. Žádné z otázek, které si klademe už od loňského roku, jako kdo je špehem na oddělení, kdo podstrčil Hamidovi žiletku atd., se ovšem v první epizodě nedotkneme. Přesto bude první epizoda nabitá a stane se v ní mnoho.

Radostná zpráva na závěr

Claire Danes čeká s Hughem Dancym jejich prvního potomka. Žádné oficiální vyjádření ještě nezaznělo, ale podle mluvčího produkce by její těhotenství nemělo nijak ovlivnit natáčení druhé série. Podle serveru TVLine bylo potvrzeno, že těhotenství se do příběhu nijak nepromítne.

Zdroj: Showtime

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama