Homeland (Ve jménu vlasti) Dante Allen

Dante Allen

Dante Allen

Agent FBI a kamarád Carrie.

Sezóny 1
2018 - 2018

S Dantem se poprvé setkáváme až v sedmé sérii. S Carrie se však zná mnohem déle, společně působili v Kábulu, kde tou dobou Carrie vykonávala funkci šéfky centrály CIA. V sedmé sérii se opět setkávají a spojují síly, aby společně přišli na kloub záhadné vraždě generála McClendona, ze které část společnosti viní prezidentku Elizabeth Keaneovou. Nic ovšem nejspíš nebude tak, jak se zprvu jeví.

Morgan Spector jako Dante Allen. Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
6.4.2018 | 15:59:01

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Osmá série

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Neustálé přesouvání premiéry závěrečné série neskočilo. Nyní už víme, že se jí definitivně dočkáme až 9. února 2020. Kromě hlavních hvězd Claire Danes a Mandyho Patinkina se můžeme těšit také na návrat Mauryho Sterlinga, Linuse Roache, Beau Bridgese a Costy Ronina.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Předposlední řada Homelandu je za námi a opět šlo o vynikající podívanou, která odrážela současné dění ve světě. Jak se nám líbila, to se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás