Homeland (Ve jménu vlasti)
92/100 - 315×

Homeland(Ve jménu vlasti)

Mrazivý špionážní seriál Homeland vznikl v produkci kabelovky Showtime, tedy v Americe, která je po událostech 11. září 2001 stále „lehce nervózní“ z terorismu. Tento konspirační thriller se točí kolem bipolární agentky Carrie, která s kolegy ze CIA bojuje proti terorismu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), F. Murray Abraham (Dar Adal), Maury Sterling (Max Piotrowski), Elizabeth Marvel (Elizabeth Keane), Jake Weber (Brett O'Keefe), Linus Roache (David Wellington), Morgan Spector (Dante Allen), Amy Hargreaves (Maggie Mathison), Costa Ronin (Jevgenij Gromov), Rupert Friend (Peter Quinn), Sarita Choudhury (Mira Berenson), Damian Lewis (Nicholas Brody), Morena Baccarin (Jessica Brody), Jackson Pace (Chris Brody)

Elizabeth Keane

Elizabeth Keane

Nová prezidentka Spojených států.

Sezóny 2
2017 - 2018

Elizabeth Keane byla zvolena novou prezidentkou USA a zatímco čeká, až předchozímu prezidentovi oficiálně skončí funkční období a ona se dostane k moci, snaží se seznámit se svými novými povinnostmi a lidmi, kteří mají být jejími rádci. Vedení CIA má ale z názorů nové prezidentky obavy, mimo jiné i proto, že její syn zemřel v Iráku a její pohled na zahraniční politiku je snad až příliš naivní. Keane proto spojí síly s Carrie Mathison, která se stane její tajnou klíčovou poradkyní.

Elizabeth Marvel jako Elizabeth Keane. Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Drsna prezidentka.

30.6.2020 | 14:37:55

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama