Homeland (Ve jménu vlasti)
92/100 - 315×

Homeland(Ve jménu vlasti)

Mrazivý špionážní seriál Homeland vznikl v produkci kabelovky Showtime, tedy v Americe, která je po událostech 11. září 2001 stále „lehce nervózní“ z terorismu. Tento konspirační thriller se točí kolem bipolární agentky Carrie, která s kolegy ze CIA bojuje proti terorismu.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Akční, Špionážní, Thriller
hrají
Claire Danes (Carrie Mathison), Mandy Patinkin (Saul Berenson), F. Murray Abraham (Dar Adal), Maury Sterling (Max Piotrowski), Elizabeth Marvel (Elizabeth Keane), Jake Weber (Brett O'Keefe), Linus Roache (David Wellington), Morgan Spector (Dante Allen), Amy Hargreaves (Maggie Mathison), Costa Ronin (Jevgenij Gromov), Rupert Friend (Peter Quinn), Sarita Choudhury (Mira Berenson), Damian Lewis (Nicholas Brody), Morena Baccarin (Jessica Brody), Jackson Pace (Chris Brody)

Jevgenij Gromov

Jevgenij Gromov

Ruský agent, jenž se snaží destabilizovat vládu USA.

Sezóny 2
2018 - 2020

Jevgenij se poprvé objeví v epizodě Like Bad at Things, kde v nemocnici nafinguje smrt mladého hocha a pomocí fake news tak způsobí zhoršení situace na farmě, které vede ke krveprolití. Poté se znovu objeví ve chvíli, kdy se má Saul setkat s Ivanem Krupinem, jehož Gromov zabije.

Jeho další misí je vyzvednutí Simone Martin, již schovává na odlehlé chatě FBI, ještě předtím, než bude muset svědčit před senátním výborem. Po její záchraně a shledání těchto dvou milenců se oba vydávají zpět do Ruska. Těsně před tím ale Jevgenij zjistí, že Dante Allen, agent FBI, který zradil svou zemi a pracuje pro Rusy, spolupracuje s Američany a momentálně se nachází v nemocnici. Jevgenij se tam i přes rozkazy svého nadřízeného vydá, Danteho zabije a následně uteče.

Costa Ronin jako Jevgenij Gromov. Foto: Showtime

Saul Berenson, Carrie Mathison a její tým se vydají do Ruska, aby našli Simone a přivezli ji zpět. Carrie se povede Simone přesvědčit, aby s nimi utekla a svědčila, ale Jevgenij a Rusové jsou jim na stopě. Carrie se tak snaží odvést jejich pozornost a přitom je chycena Jevgenijem, který se ji snaží zlomit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hyena

Borec.troska napravil chute po strate Quinna

20.7.2020 | 9:11:07
Kothy

Zvlastni postava.

30.6.2020 | 14:38:31

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama