Homeland (Ve jménu vlasti) Jevgenij Gromov

Jevgenij Gromov

Jevgenij Gromov

Ruský agent, jenž se snaží destabilizovat vládu USA.

Sezóny 1
2018 - 2018

Jevgenij se poprvé objeví v epizodě Like Bad at Things, kde v nemocnici nafinguje smrt mladého hocha a pomocí fake news tak způsobí zhoršení situace na farmě, které vede ke krveprolití. Poté se znovu objeví ve chvíli, kdy se má Saul setkat s Ivanem Krupinem, jehož Gromov zabije.

Jeho další misí je vyzvednutí Simone Martin, již schovává na odlehlé chatě FBI, ještě předtím, než bude muset svědčit před senátním výborem. Po její záchraně a shledání těchto dvou milenců se oba vydávají zpět do Ruska. Těsně před tím ale Jevgenij zjistí, že Dante Allen, agent FBI, který zradil svou zemi a pracuje pro Rusy, spolupracuje s Američany a momentálně se nachází v nemocnici. Jevgenij se tam i přes rozkazy svého nadřízeného vydá, Danteho zabije a následně uteče.


Costa Ronin jako Jevgenij Gromov. Foto: Showtime

Saul Berenson, Carrie Mathison a její tým se vydají do Ruska, aby našli Simone a přivezli ji zpět. Carrie se povede Simone přesvědčit, aby s nimi utekla a svědčila, ale Jevgenij a Rusové jsou jim na stopě. Carrie se tak snaží odvést jejich pozornost a přitom je chycena Jevgenijem, který se ji snaží zlomit.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Osmá série

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Osmé řady Homelandu se dočkáme až příští rok

Neustálé přesouvání premiéry závěrečné série neskočilo. Nyní už víme, že se jí definitivně dočkáme až 9. února 2020. Kromě hlavních hvězd Claire Danes a Mandyho Patinkina se můžeme těšit také na návrat Mauryho Sterlinga, Linuse Roache, Beau Bridgese a Costy Ronina.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Sedmá série Homelandu očima redaktorů Edny

Předposlední řada Homelandu je za námi a opět šlo o vynikající podívanou, která odrážela současné dění ve světě. Jak se nám líbila, to se dozvíte v naší redakční recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás