Homeland (Ve jménu vlasti) Claire Danes se narodilo první dítě!

Claire Danes se narodilo první dítě!

Claire Danes se narodilo první dítě!

Jen několik hodin po odvysílání finále druhé řady Homelandu se Claire Danes a jejímu manželovi Hugh Dancymu narodil chlapeček.


1 0
20.12.2012

Třiatřicetiletá Claire Danes a sedmatřicetiletý britský herec Hugh Dancy (Vrtěti ženou, The Big C) jsou spolu od roku 2007, vzali se o dva roky později. Jejich první potomek se narodil 17. prosince. Chlapeček dostal jméno Cyrus Michael Christopher Dancy.

Šťastným rodičům blahopřejeme!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Homelandu a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Sedmá řada

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Sedmá série se bude opět odehrávat ve Spojených státech

Vzhledem k událostem uplynulé šesté řady se dalo předpokládat, že děj Homelandu se bude opět odehrávat na domácí americké půdě. Natáčení se nicméně přesouvá do Virginie. A na návrat kterých herců se můžeme těšit?

Recenze

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Šestá série Homelandu očima redaktorů Edny

Tvůrci Homelandu během každé série dokazují, že lze dlouhodobě natáčet seriál, aniž by tím utrpěla jeho kvalita. Do karet jim hraje i fakt, že problémů ve světě neubývá a oni tak mají stále kde čerpat nápady pro další děj. Jak se nám šestá řada líbila, to se dozvíte v naší recenzi.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Hlídejte si nás