Naseem Vaziri

Naseem Vaziri

Agent íránské vlády.

Sezóny 2
2012 - 2013

Naseem Vaziri je agent íránské vlády. Poprvé jsem ho potkali v díle Endgame, kde měl za úkol získat jméno amerického špeha v Íránu. Spolupracoval s Marcelem Janvierem, aby získal flašku od amerického agenta Kevina Atleyho, která by mu měla pomoci zjistit jméno špeha. Jenže „špeh v Íránu“ byl jen vějička americké vlády, jak oslabit slavného íránského generála. Naseem odjíždí zpět do Íránu s polapeným Marcelem Janvierem. Během dalšího roku ho mučil a uřízl mu ruku.

Asi po roce Janviera zachránila losangelská NCIS, aby jim pomohl nafingovat obchod s Isaakem Sidorovem, který měl v držení atomové hlavice. Janvier zavolal Vazirimu, jestli nemá Írán o bomby zájem. Nakonec sice Janvier zajistil NCIS chycení Sidorova, ale sám stihl zmizet a pomstít se Vazirimu, kterému na oplátku uřízl obě ruce a pak ho zabil.

Objevil se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte...

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

NCIS: Los Angeles se s diváky rozloučí letos v květnu

Jeden z nejdéle vysílaných seriálů na stanici CBS se dočkal svého konce. Právě bylo oznámeno, že současná čtrnáctá řada bude pro seriál poslední. V květnu tak neuvidíme jenom finále řady, ale také finále seriálu.

Reklama

Svět NCIS

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama