S12E09: Grounded

S12E09: Grounded

DiNozo, Bishopová a její manžel Jake pracují na případu zvýšené teroristické hrozby na letištích na severovýchodě během cestovní mánie o Díkuvzdání, jelikož jsou sami zaseknuti na dulleském letišti kvůli nepřízni počasí.

sk
25.11.2014
16 010 000
42 minut

Základní info:

Režie: Bethany Rooney
Scénář: Scott Williams
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Sean Murray (Tim McGee), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Klea Scott (letištní poručík Janet Lewisová), Trent Dawson (Norman Dopps / Mike Beers), Edie McClurg (Ruth Pottsová), Tate Hanyok (Lana Danzetteová), Jamie Bamber (Jake Malloy), Philippe Brenninkmeyer (Dapper Don / Alberto Velez), Chris Dougherty (letištní strážník Lou Sandlock), Chris Flanders (Joseph McBride), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SheriffWhite

Sice Bishopka dostala velkej prostor, ale hlavní hvězdou byl opět Tony, takže mi to ani tolik nevadí :-D

čestný člen redakce
1.12.2014 | 11:18:12
Mammon52852

Přesně případ nic moc ale pozadí prostě super bavil jsem se od začátku do konce :-D

27.11.2014 | 19:42:47
ZuziJ

Nic moc případ, ale bavilo od začátku až do konce (i přes velkej screen time pro Bishopku). Btw, fakt jsem nečekala, že Jaka někdy ukážou, ale dobře udělali, je fakt roztomilouš. :)

27.11.2014 | 8:03:04

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama