S12E11: Check

S12E11: Check

Tým NCIS musí vyšetřit řadu míst činů, které vypadají jako kopie jejich starých případů. A také se setkáme se dvěmi Gibbsovými exmanželkami, kdy se jedna z nich, se kterou se ještě tým nesetkal, objeví na místě činu a chce s Gibbsem probrat něco důležitého.

cz sk
6.1.2014
19 760 000
42 minut

Základní info:

Režie: Alrick Riley
Scénář: Steven D. Binder
Herci: Mark Harmon (Leroy Jethro Gibbs), Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciutová), Sean Murray (Tim McGee), Brian Dietzen (Jimmy Palmer), Emily Wickersham (Ellie Bishopová), Rocky Carroll (Leon Vance), David McCallum (Ducky Mallard), Melinda McGraw (Diane Sterlingová), Alex Veadov (Sergei Mishnev), Andy Milder (Gene), Reggie Hayes (majitel kavárny), Cesili Williams (číšnice kavárny), Lucy Walsh (číšnice kavárny) a Jeri Ryan (Rebecca Gibbsová), … 

Foto: CBSHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ZuziJ

Jak se to dobre vtipkama o Gibbsovych manzelkach rozjelo, tak to dost trapne koncilo. Hlavne moc nevim, kdyz chce teda Gibbsovi vyvrazdit blizky po zpusobu starych vrazd, tak proc krome Dianne zabil samy random lidi..?

9.1.2015 | 14:18:58
Mammon52852

Tak to je hnus :-(

8.1.2015 | 11:16:26
SheriffWhite

Tak takhle ne… recyklovat se nedá pořád, hlavně zabít Diane style á la Kate a Gibbsova neuvážená „akce“, kdy se Sergejovi podařilo opět uniknout… Jak nečekaný, aby se to natáhlo na celou sérku…

čestný člen redakce
7.1.2015 | 12:55:20

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav titulků

Epizoda S20E22: Black Sky

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Na SkyShowtime můžete nalézt s českými titulky a dabingem kompletní série 12–17.

Reklama

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama