Sergei Mishnev

Sergei Mishnev

Bratr Ariho a terorista.

Sezóny 1
2014 - 2015

Sergei Mishnev se narodil v Izraeli ruskému důstojníkovi Dimitrimu, který měl aféru s palestinskou ženou dr. Hasmiou Haswariovou. Hasmia byla také matka Ariho Haswariho. Když bylo Sergeiovi deset, vzal ho otec zpět do Ruska. O pár roků později Mishnev chodil na Sovětskou univerzitou, kde potkal budoucího ruského poradce Antona Pavlenka.

Po vystudování se přidal k afghánskému opiovému kartelu. V té době získal spojence v řádce teroristických skupin. Pravděpodobně také v té době zjistil o smrti svého bratra Ariho z rukou Gibbse (i když to měla ve skutečnosti na svědomí jeho nevlastní sestra Ziva Davidová). Takže od té doby začal sledovat členy Gibbsova týmu a připravovat odplatu.

Poprvé se s nimi setkal v díle Twenty Clicks, kde se snažil zabít Kevina Husseina, který měl přístup k vyspělému počítačovému viru. Poté se objevil v díle Check, kde zabil Gibbsovu bývalou manželku, Diane Sterlingovou, úplně stejným způsobem, jak kdysi Ari zabil Kate. Tým spolu s Tobiasem Fornellem, který byl také bývalý manžel Diane, ho tedy začali stíhat a v díle Cabin Fever ho Fornell střelou do hrudníku zabil.

Objevil se v dílech:

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Tohle byl hodně špatný padouch.

webmaster
28.3.2020 | 21:07:01

Nové postavy

V průběhu 21. řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

NCIS prodlouženo na 21. řadu

NCIS se svým příběhem nekončí

NCIS se svým příběhem nekončí

Letos byla sice pokořena důležitá meta dvaceti řad, ale obliba NCIS je pořád velká, jak dokazují různá čísla a recenze, takže se není čemu divit, že stanice CBS prodloužila seriál pro 21. řadu. Máte z toho radost?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama