V březnu nás čeká crossover s NCIS: Hawaiʻi

V březnu nás čeká crossover s NCIS: Hawaiʻi

Kdo má rád crossovery, může začít jásat. Na konci března se totiž dočkáme crossoveru s novým seriálem z NCIS světa, NCIS: Hawaiʻi. Agenti Torres a Knightová vyrazí na Havajské ostrovy vyšetřovat případ a tak se logicky spojí s místním týmem. Těšíte se?

5 0
6.1.2022

Herec Wilmer Valderrama, představitel Nicka Torrese, nám na svém instagramovém účtě připravil překvapení. Zveřejnil totiž video, ve kterém oznámil, že spolu s Katrinou Law vyrážejí na havajské ostrovy natočit crossover s NCIS týmem ze seriálu NCIS: Hawai'i. Díl pak bude mít premiéru 28. března.

Pravděpodobně se nebude jednat o plnohodnotný crossover, kdy se v obou seriálech dočkáme herců z druhého seriálu. Zdá se, že půjde spíše o pokračování případu ze seriálu NCIS, který přinutí letět agenta Torrese a Knightovou na havajské ostrovy, kde se přidají k týmu agentky Tennantové, aby případ dořešili.


Herečka Katrina Law se tak znovu vrací na Havaj, jelikož do roku 2020 zde točila seriál Hawaii Five-0, ve kterém měla hlavní roli. Právě seriál NCIS: Hawai'i po skončení Hawaii Five-0 převzal natáčecí interiéry a stanice CBS tedy mohla prostory nadále využít.

Zde se můžete podívat na dané video (Omlouváme se. Nešlo importovat příspěvek.)

(Torres a Knightová zavírají na Havaj, Foto: CBS)

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S19E19: The Brat Pack

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Počítejte s vydáním cca pátek/sobota.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01, @Herioné a Eli. Vydání titulek cca v neděli večer.

Druhý díl crossoveru v rámci NCIS: Hawai'i je také přeložený a titulky najdete na webu tohoto seriálu.

Nové postavy

V průběhu osmnácté a devatenácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

 

Reklama

Svět NCIS nekončí

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Celý NCIS svět s námi bude i příští rok

Stanice CBS dnes prodloužila všechny tři seriály ze světa NCIS. Náš seriál se tedy příští rok dočká jubilejní kulaté 20. řady. Nový velitel týmu, agent Parker nadále povede náš tým a my uvidíme další skvělé příběhy. Jste rádi za prodloužení?

Seriály ze stejného světa

Zajímavosti

Seznam Gibbsových pravidel

Seznam Gibbsových pravidel

Ve finále osmnácté řady jsme se dočkali dalšího Gibbsova pravidla s číslem 91. Je tedy po všech těch letech nejvyšší čas připomenout všechny jeho pravidla, kterých jsme se kdy dočkali. Vzhůru na to…

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama