NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Alejandro Rivera

Alejandro Rivera

Alejandro Rivera

Hlava drogového kartelu Reynosa a bývalý důstojník mexického ministerstva spravedlnosti

Sezóny 4
2010 - 2018

Alejandro Rivera je vysoce postavený důstojník mexického ministerstva spravedlnosti a tajně syn drogového dealera Pedra Hernandeze a bratr Palomy Reynosaové, která je hlavou drogové kartelu Reynosa. Vláda Riverovi přidělí práci styčného důstojníka u amerických agentur a společně mají vytvořit mexicko-americkou údernou jednotku, která má za úkol dostat drogové kartely, včetně kartelu Reynosa. Rivera k dosažení svého cíle pomstít smrt otce využil forenzní schopnosti Abby Sciutové, která měla přezkoumat tento studený případ. Ta zjistí, že ho zabil Gibbs. Rivera poté počítá, že její zpráva bude mít za následek stíhání Gibbse, ale ta nikdy do Mexika nedorazí, protože ji zadrží Margaret Allison Hartová. Nicméně Alejandro poté udělal velkou chybu, když přijel do NCIS a začal Abby vyhrožovat – to mělo za následek, že ho celý tým včetně Vance z celé akce vyřadili. Později si myslí, že zabili jeho sestru Palomu, takže šel do bezpečného domu, kde byla, a myslel, že zabije Gibbse a jeho otce. Bohužel místo toho zabil Palomu a byl zatknut. Znovu se poté objevil ve finále 11. řady, kde bylo odhaleno, že využil kartel k financování operací Bratrstva pochyb po Parsově smrti, protože měli společného nepřítele – agenta Gibbse.

Objevil se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E13: Misconduct

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás