NCIS (Námořní vyšetřovací služba) Paloma Reynosaová

Paloma Reynosaová

Paloma Reynosaová

Hlava mexického drogového kartelu Reynosa

Sezóny 2
2010 - 2010

Paloma Reynosa je hlava drogového kartelu Reynosa, největšího kartelu v Mexiku, dcera drogového dealera Pedro Hernandeze a sestra agenta mexického ministerstva spravedlnosti Alejandra Rivery. Paloma převzala vedení kartelu, poté co umřel její manžel. Během jejích let ve funkci kartel získal větší sílu a infiltroval americké námořnictvo. Aby ukončili drogovou válku v Mexiku, mexická vláda vytvoří spolu s americkými federálními agenturami údernou jednotku, která na kartelu zaútočí. Palomu kontaktuje plukovník Merton Bell, který se chce pomstít muži, který ho poslal do mexického vězení: agent Leroy Jethro Gibbs. Bell jí odhalil, že to Gibbs zabil v roce 1991 jejího otce. Vytvoří tak spojenectví a připraví plán, jak se Gibbsovi pomstít. Palomin bratr Alejandro využije svojí pozice v úderné jednotce, aby pomocí schopností Abby Sciutové spojil důkazy s vraždou, kterou Gibbs spáchal. Když důkazy vyjdou najevo, Bell pošle plukovníka Jasona Paul Deana zabít zvláštní agentku Laru Macyovou, která o Hernadezově vraždě věděla, ale během svých let jako důstojník MP důkazy skryla, aby to vypadalo na normální zabití. Později se Bell snaží zabít i Mikea Frankse, ale Paloma ho potřebuje naživu jako páku a pošle Deana zabít Bella a přinést Franksovy prsty. Po Gibbsovi chce, aby pro ni pracoval, nebo jinak zabije jeho přátele a rodiny a začne u jeho kolegů.

O čtyři měsíce později je Paloma nalákána do domu, kde věří, že se Gibbs, Jackson a Mike Frankks schovali. Alejandro o chvíli později na místo přijíždí a díky vějičce od ředitele Vance a agenta DiNozza věří, že jeho sestra mrtvá. Protože věří, že je Gibbs se svým otcem uvnitř, začne samopalem na dům střílet. Poté je zatknut a zjišťuje, že zabil Palomu, která byla uvnitř.


Objevila se v dílech:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav titulků

Epizoda S18E11: Gut Punch

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Slovenské titulky mají na starost překladatelé ze stránky ncis-fan.sk. Obvykle jsou hotové v sobotu.

České titulky překládá od 18. řady @xflori01 a Eli.

Nové postavy

V průběhu osmnácté řady seriálu budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte na aktuální profily podívat a postavy ohodnotit:

Reklama

Přivítáme...

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Katrina Law bude zvláštní agentkou týmu REACT

Herečka Katrina Law známá ze seriálů Hawaii Five-O, Arrow či The Oath se objeví v posledních dvou dílech 18. řady. Zahraje si agentku týmu REACT Jessicu Knightovou, která spolu s manželem v domácnosti vychovává malé dítě. Pokud bude seriál prodloužen, bude její postava povýšena na hlavní.

Seriály ze stejného světa

Reklama

Premiéra 18. řady

Premiéra 18. řady

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Spřátelené weby

Hlídejte si nás