Outlander (Cizinka) S04E10: The Deep Heart's Core

S04E10: The Deep Heart's Core

S04E10: The Deep Heart's Core

Jamie a Claire před sebou navzájem tají své pokusy pomoci Brianně vyrovnat se s dopadem jejího nedávného traumatu. Poté, co jsou jejich tajemství konečně odhalena, způsobí v rodině ještě větší poprask, když Brianna zjistí, že došlo ke strašlivému nedorozumění s katastrofálními následky pro Rogera.

cz sk
7.1.2019
1 160 000
58 minut

Foto: Starz

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Krosid

Bree na dělo. Spratek.

23.3.2019 | 19:50:36
Whitewolf114

Nechci nějak nadávat. Hlavní postavy, jako jsou Claire a Jamie jsou úžasní a už jen proto dávám takové hodnocení a však body ztrácí kvůli Brianně, doufám že se vrátí do své doby a já jí nebudu muset vídat vedle těchto dvou. Je velmi namyšlená a připadá mi, že je jiná než v knize… Všechno hází na Jamieho ale že by začala soudit sebe? To ne! Kolem ní člověk musí chodit po špičkách a neustále jí utěšovat a říkat jí jaká je to chudinka! Roger trpí hlavně kvůli ní a doufám že si to jednou uvědomí.

16.1.2019 | 0:24:03
tigy

Perfektná časť, Bree je super, jej reakcie sú uveriteľné, aj Jamie je super, aj Ian, vlastne všetci sú super, akurát Claire sa mohla trochu zastať Jamieho, a tiež má svoj podiel viny na celom tom nedorozumení… Lizzie z toho tuším vyšla paradoxne najlepšie :)

12.1.2019 | 10:40:46
BizarníBibliofil

Rodinna krize.. Brianna je na par facek. Nejvic sympaticky mlady Ian :)

9.1.2019 | 16:24:38
JAVA

V podstate sa dá súhlasiť so všetkými komentármi k tomuto dielu. Ja iba jednu vetu: zasa sa stal z Bree rozmaznaný americký fracek… Ale mňa to neodradí, za to, že mi TV seriál pretavil vymyslené postavy do reálnej podoby, s tak dobrými hereckými výkonmi, dám vždy za 100 %…

9.1.2019 | 10:27:58
ivazik

Už jsem se smířila, že si seriál ponechává jen část předlohy. O to víc jsem zvědavá na další roli Murtagha. :)

9.1.2019 | 10:20:18
kuba2008

Super. Krásné, dramatické. Prostředí a kulisy mne nijak nepohoršují. Nevím proč se zde stále nad tím hloubá. Ale je pravda, že mne hlavně zajímají vztahy. Vše vzniklo z nedorozumění, ale tak to v životě bývá. Jamie jak mu čest velí, se to bude snažit napravit. Hlavně, aby Roger přežil.

8.1.2019 | 21:58:21
Laisobel

Hondnoti vůči knize už nějak nemá cenu. Ten příběh si jde vlastní cestou v úpravě pro televizní obrazovky. Ok, berme ho tak. Tenhle díl byl skutečně dramatický, moc se mi líbil. Kdyby aspoň někdo vynadal Lizze, byla bych i spokojená. Ach jo. Ale jinak ty hádky, Brianna jako pravá Fraserová, super. Roger zase s vousama a jak se postupně hojily jeho rány… i když jsem četla, tak stejně jsem byla celá napjatá, co se stane. Kéž by to takovýhle grády mělo už pořád. (Podle ukázek na další epizodu juuuhuuu by mohlo)

redaktor
8.1.2019 | 13:15:14
jasonpileek

To bylo zase drámo… a co kua ten konec ? ! :-D … To tam skutečně všichni potřebujete medvědy, aby vám to dostatečně připadalo jako v Americe ? Kdyby to točili u nás za domem a říkali tomu Fraser's Ridge, tak tomu i uvěřím … Ale jo, tady jsou někteří evidentně znalci lesů Severní Karolíny :-) Za mě prostředí a kulisy naprosto luxusní a žádný nízky rozpočet v tom skutečně nevidím. Jediný co vidím, jen zoufalá snaha natlačit nabušenou bichli do 13-ti hodinových epizod. A za mě mají 1*

8.1.2019 | 11:30:50
jarsynkova

Hádka mezi B. a J. byla ve filmu slabým odvarem. V knize probíhá spor v několika etapách a je to vždy dost hustý. Nejdříve provokace Jameiho, aby B. pochopila, že se ubránit nemůže-J. skončil s modřinami na nohách, jak ho kopala…a J. cítil nečekanou hrdost, jakou má B.sílu .Pak byl velmi citlivý spor kvůli potratu. Jamie absolutně nesouhlasil a prosil Claire, aby potrat neprovedla. Dále nabídnuté manželství od Iana (nápad Jamieho) dopadlo Brianinnou fackou a ránou do žaludku Ianovi. Mezi B.a J. padly hrubé nadávky…nakonec na popud Claire se vzájemně omluvili.....A nej­dramatičtější hádka, když podle kresby (nápad Jamieho)- podobizna Rodgera- poznali J.+I. , koho vlastně zmlátili a dali indiánům. A Claire reagoval úplně jinak než ve filmu- byla zlomená, že zradila oba dva.

7.1.2019 | 22:22:04

Stav překladu

Epizoda S05E01: The Fiery Cross

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @siri a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás