Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S02E20: Panama

S02E20: Panama

Poté, co Michael a Lincoln selhali ve snaze očistit svá jména, se oba bratři vydávají do Panamy, kde by měli být na nějaký čas v bezpečí.

sk
19.3.2007
8 400 000
45 minut

Sára zjišťuje, že je sledována, a proto volá Michaelovi, že na lodi do Panamy už dávno je. Ve skutečnosti se Alexovi vzdává. Neprozrazuje mu nic o Michaelovi a Lincolnovi. Mahone tak nemá žádné stopy a znovu začíná studovat Michaelovo tetování.

T-Bag si nakonec dokáže najít cestu ke svým penězům. V Mexiku si také užije s jednou prostitutkou. Protože k němu ale nebude vlídná, zabije jí. Poté z místa vraždy Bagwell rychle mizí a odlétá do Panamy, kde si opatří anglicky mluvící prostitutku. Poté s ní odchází do hotelu.

Sucre ani Bellick nedostihnou T-Baga, proto nechávají T-Bagovo profil na letišti v Mexiku. Brzy Bellickovi zavolají, že si T-Bag objednal letenku do Panamy. Sucre a Bellick se tam ihned vydávají. Bellick také zdůrazňuje Sucreovi, že drží v zajetí Maricruz a je ochoten ji klidně zabít.

C-Note projednává s agentem Wheelerem a Sullinsem případ Alexe Mahonea. Společně se dohodnou, že když bude C-Note svědčit u soudu proti Alexovi, bude volný. C-Note souhlasí a konečně se dostává na svobodu. Po dlouhé době se setkává se svojí manželkou a dcerou.

Mahone přichází na poslední Scofieldovo plán – Panama. Tam ho také posílá Bill Kim, který společně s tajemným mužem změnili strategii. Od teď chtějí všechny živé. Mahone také zjišťuje, že Sullins a Wheeler se ho připravují obvinit z vraždy Abruzziho, Tweenera a Haywirea.

Michael zrovna není nadšený, že připluli do Panamy bez Sáry. Kvůli tomu se také s Lincolnem pohádá. Později se také Michael pokusí kontaktovat Sáru. Lincoln mu to ale překazuje. Poté oba bratři přistupují k lodi, kterou měl Michael už dávno objednanou. Je to začátek cesty, jak zmizet.

Michael prochází vzkazy na internetu. Má tady vzkaz od Sucreho, který mu sděluje, že T-Bag je v Panamě a má peníze. Michael opouští Lincolna a vydává se za ním. My ale vidíme, že je to past. Vzkaz psal Mahone, který ví o Michaelovo stránce díky C-Noteovi…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Trochu vyplňující díl, ale jinak super.

7.6.2024 | 10:52:53

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama