Prison Break (Útěk z vězení)
91/100 - 196×

Prison Break(Útěk z vězení)

Do té doby příkladný občan Michael Scofield vejde do banky se zbraní a je za to uvězněn. To je však jen začátek jeho plánu na osvobození svého bratra z věznice. Vše má do nejmenších detailů promyšleno a nechybí mu silná motivace ani trpělivost. Útěk z vězení právě začíná.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Krimi, Thriller
hrají
Wentworth Miller (Michael Scofield), Dominic Purcell (Lincoln Burrows), Robert Knepper (Theodore Bagwell), Amaury Nolasco (Fernando Sucre), Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi), Paul Adelstein (Paul Kellerman), Rockmond Dunbar (Benjamin Miles Franklin), Wade Williams (Brad Bellick), William Fichtner (Alexander Mahone), Peter Stormare (John Abruzzi), Chris Vance (James Whistler), Cress Williams (Wyatt Mathewson), Inbar Lavi (Šíba), Mark Feuerstein (Jacob Ness), Augustus Prew (Whip)

S02E21: Fin Del Camino

S02E21: Fin Del Camino

Michael a Sucre se vydávají za T-Bagem a pokouší se mu ukrást peníze. Do potíží se mezitím dostává Lincoln, ale i Mahone, který je na tom špatně.

sk
26.3.2007
8 240 000
44 minut

Michael v Panama City potkává Sucreho a Bellicka. Společně se dohodnou, co každý chce. Michael dostane T-Baga, Bellick peníze a Sucre zpět svojí Maricruz. Michael také začíná cítit zradu, když nyní ví, že zprávu o T-Bagovi mu neposlal Sucre.

Sára čelí před soudem vážným obviněním. Napomáhání Michaelovi Scofieldovi a Lincolnu Burrowsovi. Sářin právník ji sdělí, že si musí odsedět 12 let. Sára toto odmítá a začíná být zoufalá. Sára vypovídá, že za nic nemůže. Soud ji ale nevěří, nemá žádné svědky.

Paul Kellerman se obléká do uniformy a chce se zabít. Selže mu ale pistole. Zdrcený Paul se ještě setkává se svojí sestrou a poté se vydává k soudu za Sárou. Paul se rozhodl udělat správné rozhodnutí a nyní chce vypovědět pravdu o Lincolnově „vraždě“ a vše o Společnosti.

T-Bag se vydává z hotelu pryč do opuštěné budovy. Sem za ním přichází Michael, Sucre a Bellick, kteří mezitím odzbrojili neznámé muže, kteří sledoval Bagwella. T-Bag ale ušíjí na Michaela a spol. past. Mizí a na místo přijíždí policie. Michael začíná tušit, že T-Bag s někým spolupracuje.

Nyní vidíme, jak měl T-Bag vše promyšlené. Prostitutku, kterou jsi objednal, zabil. Nyní je její vražda připsána Bellickovi, kterému se nepodařilo z domu utéct. Michael a Sucre se setkávají s T-Bagem, kterého chtějí odvést na velvyslancectví a tam ho předají Američanům.

T-Bag se ale nechce vrátit do vězení a podaří se mu zranit Sucreho a utéct. Michael prosí kolemjdoucího o pomoc a sám se vydává za T-Bagem, který utíká pryč k chatce i s penězi. Mezi Michaelem a T-Bagem dojde k boji. Michael Bagwella zraní, zavolá policii a odchází i s penězi.

Michael se vrací zpět na loď, kde zjišťuje, že tu Lincoln není. Lincoln se mezitím vydal také do Panama City, kde ho chytl Mahone. Alex volá Michaelovi a říká mu, že také potřebuje zmizet. Chce, aby přišel za ním do Panama City a vyměnil bratra za loď s penězi…Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KarlCZ

Z Mahoneho se stal dobrej psanec, super díl :-)

18.6.2024 | 9:41:11

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Pomalu ale jistě se začíná pracovat na další řadě

Stanice Fox to s Prison Breakem nevzdává a po úspěchu loňské páté řady, která zabodovala u diváků i kritiků, bylo jen otázkou času, než se začnou rozjíždět přípravy na řadu šestou. Nyní máme první náznaky, že nová sezóna se skutečně chystá. Útěk z vězení ještě neřekl své poslední slovo.

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama