Prison Break (Útěk z vězení) Premiéra páté řady stále není stanovena, kdy pravděpodobně seriál uvidíme?

Premiéra páté řady stále není stanovena, kdy pravděpodobně seriál uvidíme?

Premiéra páté řady stále není stanovena, kdy pravděpodobně seriál uvidíme?

Letos se určitě dočkáme návratu Prison Breaku. Obecně se počítalo, že seriál si odbude premiéru nové řady v průběhu ledna, ale nakonec to zřejmě nestihne. Kdy tedy uvidíme ten největší útěk z vězení, na který jsme celá léta čekali?


4 0
10.1.2017

Pilotní epizoda páté řady byla objednána v srpnu 2015, následně se produkce rozběhla během dubna 2016. Točilo se především ve Vancouveru a Maroku. Natočilo se celkem devět epizod, některé zdroje tvrdí, že se jedná o zcela uzavřený příběh. Posléze si tvůrci svými rozhovory s médii protiřečí, když mluví o pokračování a o otevřených dvířkách do budoucna.

(Michael teprve zažije to nejhorší. Foto: Fox)


Premiéra zatím nebyla přesunuta na léto, takže bychom se seriálu měli dočkat v průběhu jara. Přesné datum se zatím neví. Začátkem února má premiéru na stanici Fox další staronový seriál – 24: Legacy. Možná Fox nechce, aby startovaly tyto seriály s poměrně silnou fanouškovskou základnou souběžně. Legacy tak mohlo dostat prostor a na Prison Break se dostane až později.

Paul Scheuring, výkonný producent seriálu, se mezitím svěřil, že chtěl, aby Michael Scofield v nové sezóně prošel peklem:

Chtěl jsem se, aby se Michael objevil na tom nejméně očekáváném místě. Také jsem chtěl, aby toto místo bylo vzdáleno od jeho domova. Proto jsem příběh Michaela umístil do nejhlubších a nejtemnějších koutů Středního východu. A to vyvolává otázku: jak se sem dostal? O co jsem usiloval, je to, aby Michael prošel peklem při cestě zpět domů. Není to o tom dostat se z vězení či ze země, ale dostat se přes půlku zeměkoule zpět ke své ženě a synovi, kterého nikdy neviděl. A to mi přišlo jako zajímavé téma.

Diskuze /3

Frolda94

Před dvěma hodinami na FB stránkách Prison Break, byla uveřejněna fotka s origami, kde je zakódováno datum. Mělo by jít o oficiální stránku, takže by to mohla být pravda. :)

10.1.2017 | 23:26:06
joliete

APRIL42017

11.1.2017 | 7:55:42
Majo23

Tak nakoniec 4. apríla sa začne, vyšlo už aj nové promo.

12.1.2017 | 12:30:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie