Prison Break (Útěk z vězení) Spekulace: Kdo by se s námi mohl rozloučit ve finále?

Spekulace: Kdo by se s námi mohl rozloučit ve finále?

Spekulace: Kdo by se s námi mohl rozloučit ve finále?

Pátá řada Prison Breaku ani nezačala, ale nikdy není brzo a ani pozdě na spekulace. Jelikož pátá řada bude dost možná i finální řadou sériálu, automaticky se nabízí, že některá postava finále nepřežije. Kdo by to mohl být a proč?


5 0
11.10.2016

Ještě nezačala ani pátá řada seriálu a už nyní se spekuluje, co by se mohlo stát v samotném finále. I když Wentworth Miller prohlásil, že by se nebránil dalšímu pokračování, Prison Break je stále stanicí Fox prezentován jako tzv. event series (ve volném překladu jednorázová série). Bude tomu ale skutečně tak, nebo nás jen tvůrci tahají za nos?

Jako jednorázová série byla prezentována i série Heroes Reborn a to pouze z toho důvodu, že nikdo nevěděl, jak seriál po tolika letech přivítají diváci. Pokud by sledovanost a ratingy byly oslnivé, určitě bychom se s Hrdiny vídali i letos. V tomto směru může v lednu 2017 Prison Break zabodovat. Hraje mu navíc do karet, že herci se do svých původních rolí vraceli rádi. Tedy naprostý opak oproti hlavním hercům z Heroes (viz. nezájem Mila Ventimiglii a Zacharyho Quinta).


Jelikož je stále šance, že série příští rok skončí, proto se začíná spekulovat, zda se definitivně s nějakou postavou nerozloučíme. V ohrožení je tedy především hlavní trio – Michael Scofield, Lincoln Burrows a Sara Tancredi. Michael si svou smrt už odbyl a asi by působilo zvláštně, kdyby zemřel znovu. Sara má za sebou také svojí smrt ve třetí řadě, takže i ona ze hry tak trochu padá.

Ve velkém nebezpečí je tedy Lincoln, který si v uplynulých řadách sice prošel peklem, ale spíše se někdo jiný obětoval za něj. Nyní by se karta mohla otočit a je řada na něm, aby se obětoval pro někoho on. Vše jsou to ale naprosté spekulace a nic není potvrzené. Na druhou stranu většinou se ve finále celého seriálu rozloučíme s nějakou postavou, která dříve přežívala i nemyslitelné nebezpečí, tudíž úvaha není od věci.

Co si myslíte vy? Jak by mohla pátá řada Prison Breaku skončit? A měl by někdo zemřít?

Jak skončí pátá řada?

73%
18%
5%
4%
74 hlasů

Diskuze /4

Majo23

Dufam, že bude pokračovanie a vráti sa aj William Fichtner.

#2 Kimberlly #3 dfx
11.10.2016 | 20:09:52
Kimberlly

#1 Majo23: To mi je ľúto, že tam nie je! :( Moja najobľúbenejšia postava spolu s Lincolnom. Aj keď mi zabil Tweenera! :/

11.10.2016 | 20:22:40
dfx

Presne tak, agent Mahone bola top postava. On tam najviac chyba :-( #1 Majo23:

11.10.2016 | 20:57:36
Cihi

kdyz nekdo umre.. tak ho stejne zase nekdy obzivi… takze nema cenu umirat :D

4.11.2016 | 21:59:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Aktualizace postav

V průběhu páté řady budeme aktualizovat nové postavy, které se pravidelně objevují v nové sezóně. Rozhodně nezapomeňte všechny postavy ohodnotit.

Reklama

Zajímavosti

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Tvůrci: Šestá sezóna nebude, dokud nevymyslíme dobrý příběh

Pátá řada je za námi a nad budoucností Prison Breaku visí jeden velký otazník. Stanice Fox sice seriál nezrušila, ale zároveň ani neobnovila. I když se chtějí herci vrátit, tvůrci aktuálně nemají vymyšlený žádný příběh pro šestou řadu. Co na vše říká výkonný producent Paul Scheuring?

Novinky

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Recenze páté řady seriálu Prison Break

Před sedmi lety seriál skončil svou čtvrtou řadou, která měla celkem dvaadvacet epizod. Následně ještě tvůrci vydali TV film Final Break, ve kterém definitivně uzavřeli všechny dějové linky. Zničehonic se ale letos seriál vrátil se svou pátou řadou. Jaká tedy byla?

Narozeniny herců

Galerie

Galerie